Program Ochrony KupujacychZ dumą informujemy, że Sklep ProLine jako jeden z pierwszych sklepów internetowych działających w branży komputerów i AGD został zakwalifikowany do Programu Ochrony Kupujących portalu Ceneo.

Istotą programu POK (Program Ochrony Kupujących) jest ochrona, poprzez wypłatę rekompensaty dla klientów, którzy nie otrzymali zakupionego towaru bądź otrzymali towar niezgodny z zamówieniem. Program Ochrony Kupujących to narzędzie Ceneo, które ma za zadanie przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa w internetowych zakupach.

Program Ochrony Kupujących zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10000 złotych i ma zagwarantować że zakupy będą jeszcze bardziej bezpieczne, co ma przekonać osoby jeszcze nie zdecydowane na zakupy poprzez sieć Internet.

Sklep Komputerowy ProLine jako jeden z pierwszych otrzymał certyfikat POK i jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez program, co potwierdza wieloletnie doświadczenie handlowe firmy ProLine, która działa na rynku od 1993 roku, a sprzedaż internetową rozpoczęła już w 2002 roku.

Razem z Ceneo dajemy gwarancję udanych zakupów, czyniąc je całkowicie bezpieczne. Certyfikat POK wskazuje użytkownikom, w których sklepach bez obaw mogą dokonywać zakupów. Lista wszystkich sklepów dostępna jest na stronie:
Lista sklepów objętych programem.

POK jest całkowicie bezpłatny, obejmie zasięgiem te sklepy, które mają odpowiednio dużą ilość "Zaufanych opinii" i Ceneo już teraz może za nie ręczyć. Takie zaufane sklepy są oznaczone na stronie Ceneo specjalnym znaczkiem POK-u.

Co oferujemy w Programie

Program Ochrony Kupujących (POK) zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10000 zł w przypadku, gdy:
  • nie otrzymał zakupionego towaru;
  • zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.
W ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi Ceneo, dzięki czemu osoby kupujące, a także sklepy nie są narażone na żadne straty finansowe.

Jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z Programu Ochrony Kupujących?

  • Wizyta w sklepie, w którym był dokonany zakup odbyła się za pośrednictwem Ceneo (ze strony Ceneo.pl nastąpiło przejście do sklepu);
  • Twoja przeglądarka internetowa nie może mieć wyłączonej opcji Cookie - dzięki temu mechanizmowi weryfikujemy zakupy dokonane za pośrednictwem Ceneo.
  • Program obejmuje wyłącznie sklepy oznaczone ikoną POK.
  • Po zakończonej transakcji wysyłamy do kupujących maila z linkiem - potwierdzenie poprzez kliknięcie jest dla nas gwarancją, że zakup dokonany był poprzez Ceneo.Pewność zakupu