Santander Consumer Banku przygotował specjalną linię kredytową dla klientów sklepu ProLine.pl. Oferta odznacza się bardzo dobrymi warunkami finansowymi z niskim oprocentowaniem ale największą zaletą jest odroczona płatność pierwszej raty.

Za nasze Świąteczne zakupy będziemy mogli zacząć spłacać dopiero po Świętach.

Z ofertą możecie się zapoznać na każdej karcie produktu naciskając przyciski Oblicz Ratęa także w kalkulatorze w samym Koszyku Zakupowym. Nowa oferta dostępna jest pod nazwą linii kredytowej: L.67 LINIA Z KARENCJA 3 RAT.

Propozycja kredytu na zakup towarów i usług z odroczoną płatnością pierwszej raty obowiązuje dla umów zawartych w terminie do dnia 31.03.2015r. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu na zakup towarów i usług z odroczoną spłatą pierwszej raty należy do Santander Consumer Banku S.A.

ProLine.pl występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Banku S.A.ProLine.pl udostępnia Formularz Informacyjny przyjmuje oświadczenie o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl.