Każdy kto zakupi do końca miesiąca kwietnia, tablet Fujitsu T730, otrzyma w prezencie ekspres do kawy Bosch Tassimo T55 !


Fujitsu T730 Promocja Tassimo

Fujitsu LIFEBOOK T730 to idealny tablet PC dla osób, które często podróżują. W pełni wyposażony notebook o przekątnej 12,1 cala (30,7 cm) z chowaną klawiaturą zapewnia mobilność i wszechstronność podczas podróży służbowych. Niewielka obudowa i wnęka do rozbudowy, która umożliwia wydłużenie czasu pracy baterii poprzez podłączenie drugiej baterii, zapewniają większą elastyczność. Solidna, magnezowa pokrywa wyświetlacza stanowi dopełnienie zestawu będącego gwarancją wygody i wydajności pracy w dowolnym miejscu.

Fujitsu Lifebook T730 to tablet z ekranem o przekątnej 12,1 cala wyposażony w nową technologię wielodotykową . Dzięki podwójnemu digitalizatorowi to wielofunkcyjne urządzenie pozwala na wprowadzanie danych za pomocą rysika lub dotknięć palcami, zależnie od tego, co jest w danej sytuacji wygodniejsze. Można go także używać jak zwykłego notebooka i pracować z wykorzystaniem klawiatury.

Komputer ten oparty został na platformie Intel Calpella, napędzany jest procesorem Intel Core i5-460M (2x 2,53 Ghz GHz, 3 MB L3 cache), wyposażonym w technologię Turbo Boost, która w razie potrzeby zwiększy taktowanie rdzenia procesora.

Do sprawnej pracy przyczynia się zainstalowana pamięć operacyjna o pojemności 4GB DDR3 1066 Mhz. Za wrażenia graficzne w tym tablecie PC odpowiadać będzie zintegrowany układ Intel GMA HD, natomiast obraz wyświetlany jest na 12,1-calowej matrycy WXGA podświetlanej diodami LED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Szybki dysko twardy o pojemności 500GB pozwoli na zachowanie wielu cennych filmów, zdjęć, i innych danych. W tablecie znajduje się również moduł Gigabit Ethernet 10/100/1000, WiFi 802.11 a/b/g/, Bluetooth 2.1, nagrywarka DVD, czytnik linii papilarnych, klawiatura odporna na zalania i kurz oraz 6-komorowa bateria o pojemności 5200 mAh.

Na uwagę zasługuje szybki modem 3G UMTS Sierra Wireless Gobi2000. Po włożeniu karty SIM, dowolnego operatora, możemy surfować po internecie, gdzie tylko chcemy, bez konieczności instalowania dodatkowych, wystających poza obrys komputera modułów.
Fujitsu LifeBook T730 12,1" i5-460 500GB 2GB INT WL BT HDMI 7Pro Multi Touch (refabrykowany klasa A).

Fujitsu LifeBook T730 12,1" i5-460 500GB 2GB INT WL BT HDMI 7Pro Multi Touch.

Tassimot43 Cel


Ekspres na kapsułki Bosch TAS 5542 T55 Tassimo.

Ekspres TASSIMO T55 wyróżnia się klasycznym designem i szeregiem przydatnych funkcji, które pozwolą Ci cieszyć się wspaniałym smakiem latte, espresso, cappuccino lub gorącej czekolady.Ekspres TASSIMO T55 to nowoczesnyi wyjątkowy design - kompaktowy kształt o połyskliwej powierzchni z chromowanymi dodatkami. Doskonale dopasuje się do wnętrza każdej kuchni oraz będzie jej ozdobą. Wyposażony jest w system filtrowania wody BRITA MAXTRA, dbający o smak i aromat napojów, jak również przedłużający żywotność urządzenia. Ekspres T55 posiada czytnik kodów kreskowych Tassimo, dzięki czemu za każdym razem przyrządzisz kawę lub napój doskonałej jakości. Wyposażony jest również w przycisk +/-, który umożliwia zmianę mocy i wielkości napojów jeszcze przed procesem parzenia, tak aby każda filiżanka kawy lub napoju była perfekcyjna!