Haier proponuje coraz to nowe i innowacyjne rozwiązania, odpowiadające potrzebom i gustom użytkowników. Taki jest Haier W858, pierwszy smartfon firmy Haier wprowadzony na polski rynek. Ten model o eleganckim wyglądzie i świetnej jakości wykonania jest cienki (8.8 mm) i lekki (164g), dzięki czemu zmieści się w każdej kieszeni. Telefon wyposażony został w 5-calowy wyświetlacz One Glass Solution, na którym prezentowany jest obraz w rozdzielczości IPS qHD.

Ekran zapewnia wyraźne i dokładne wyświetlanie obrazów o naturalnych kolorach i głębokim kontraście - oglądanie zdjęć czy filmów na W858 to czysta przyjemność. Rozdzielczość 960x540 pikseli oraz szeroki kąt widzenia sprawią, że możesz korzystać ze wszystkich treści w telefonie, w każdej jego pozycji. Ekran posiada obsługę dotyku w pięciu punktach jednocześnie, a jego duża przekątna pozwoli na swobodne korzystanie z Internetu, czytanie i pisanie wiadomości, przeglądanie plików multimedialnych, korzystanie z gier.

W858 wyposażono w czterordzeniowy procesor 1.2GHz, a obsługiwany jest przez system Android w wersji 4.3. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB, zaś całkowita pamięć może zostać rozbudowana do 32 GB, przez wejście na dodatkowa kartę micro-SD.

Haier W858 daje możliwość używania dwóch kart SIM w jednym aparacie. Tylni aparat 8 megapikseli posiada autofokus i lampę błyskową. Przedni aparat 0,3 megapiksele sprawdzi się w rozmowach przez Skype. Smarfton posiada łączność WiFi, a dane można przesyłać również przy użyciu Blutooth. Telefon posiada baterię 2200 mAh, GPS, radio FM, wejście mikro-USB. Gruność wynosi 8,8 mm, zaś jego całkowita waga to 164g.

Model W858 dostępny jest w kolorze czarnym lub białym, w cenie 499 PLN.