UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza na rynek ofertę szybkiego Internetu dla Małych Firm od UPC Polska o prędkości pobierania do 600 Mb/s, przy szybkości wysyłania 30 Mb/s.

Korzystanie z Internetu na wielu urządzeniach jednocześnie, konieczność stałego dostępu on-line do informacji czy kontaktu z klientami, bezpieczeństwo usług w chmurze, możliwość szybkiego przesłania dużych plików do partnerów i pracowników, czy sprawnej koordynacji pracy nad projektem z kilku miejsc - to codzienne wyzwania właścicieli małych firm. Z ich perspektywy szybkie i niezawodne łącze to podstawa działania.

UPC Polska dla Małych Firm wprowadza do swojej oferty internetu 600/30 Mb/s. Nowa opcja Internetu jest dostępna obecnie w 7 miastach, a jej zasięg będzie stopniowo poszerzany.

Nowa oferta to jeden z elementów przyjętej przez UPC Biznes strategii zakładającej oferowanie przedsiębiorcom najszybszego i najbardziej stabilnego Internetu w odpowiedzi na coraz większe wymagania polskiego biznesu i rosnącej w szybkim tempie konkurencyjności polskiej gospodarki.

[Łukasz Szewczyk]