Wargaming wraz z rosyjskim muzeum w Kubince mają na celu odrestaurowanie i doprowadzenie do pełnej sprawności jedynego istniejącego egzemplarza czołgu PzKpfw VIII Maus. Gigantyczny Panzerkampfwagen VIII Maus to najcięższy i najmocniej opancerzony czołg czasów II Wojny Światowej. Udało się stworzyć tylko dwa prototypy tego monstrum, ważącego 188 ton. Jedyny, jaki zachował się do czasów obecnych to ten, który stoi w muzeum w Kubince.
Muzeum i Wargaming mają w planach dokładną odbudowę wnętrza pojazdu, bazując na oryginalnych projektach inżynierów. Każda z brakujących części będzie odtworzona pod okiem specjalistów i historyków. Odbudowany Maus będzie docelowo stał w Kubince, aby pasjonaci militariów i historii mogli go zobaczyć na własne oczy.

Wargaming jest zaangażowany w projekty renowacyjne na całym świecie - firma wystartowała z globalną kampanią na rzecz poszukiwań i odbudowy czołgów na całym świecie. Na chwilę obecną wspomaga odbudowę jednostki T-34-76 na Białorusi oraz KV-1 w Woroneżu.