Firma Techland razem z Oxycom ogłasza star wersji beta nowej platformy dla graczy PC - BoxOff Play. Oferta pojawia się jako pierwsza na rynku polskim, dedykowana jest pasjonatom elektronicznej rozrywki.

BoxOff Play jako pierwsza na polskim rynku platforma z nielimitowanym dostępem do gier, ruszyła w wersji zamkniętej bety. Zapisani wcześniej użytkownicy mogą już w tym momencie rozpocząć testowanie BoxOff Play na kilkunastu wyselekcjonowanych produktach. Zapisy do wersji beta wciąż są aktywne dla graczy, którzy chcą sprawdzić na czym polega ewolucja w świecie gier. W dniu premiery pełnej wersji BoxOff Play w ofercie znajdzie się ponad 100 tytułów.

BoxOff Play to pierwszy na polskim rynku krok w kierunku sprostania nowym trendom w branży elektronicznej rozrywki dedykowanej platformie PC. Docelowo chcemy zapewnić użytkownikom nielimitowany dostęp do szerokiego portfolio tytułów, tak gier AAA jak i gier Indie. BoxOff Play to nasza propozycja rozwiązania odwiecznego problemu graczy: jak grać w kilka gier, kiedy często trudno jest pozwolić sobie na kupno jednej. Gwarantować będziemy również dostęp do setek gier w dowolnym miejscu i czasie. Mamy nadzieję, że z czasem uda nam się przedstawić naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązanie technologiczne, dzięki zapleczu jakie proponuje nam firma OXYCOM
- komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland

BoxOff Play zapewnia funkcjonalność dostarczania gier w technologii Cloudpaging na komputer w postaci gotowej, działającej aplikacji, bez potrzeby przechodzenia przez pełen proces pobierania, instalacji i konfiguracji każdego tytułu. Dodatkowo wybrane portfolio gier w BoxOff Play oferowane jest na zasadzie optymalnej dla indywidualnego gracza pakietu gier na wybrany okres czasu.

[Łukasz Szewczyk]