Heyah wprowadza zmiany w swojej ofercie na abonament. Od 6 lipca 2015 roku każdy z pakietów Smart w Heyah na abonament został wyposażony w dwa razy więcej Internetu do swobodnego wykorzystania.

Nowe pakiety Smart w Heyah to przede wszystkim duże paczki Internetu do wykorzystania w najlepszej sieci, we wszystkich technologiach, w tym także w 4G LTE, co pozwala na swobodę korzystania z Internetu w smartfonie.

Dwa razy więcej dla wszystkich

Niezależnie od pakietu w SmartfoNOWEJ Heyah (Smart S/M/L/XL) w opcji na abonament użytkownicy otrzymują teraz podwojone paczki Internetu - od 2 GB aż do 10 GB miesięcznie do zużycia w sieci - w tym do oglądania filmów, słuchania muzyki czy korzystania z komunikatorów internetowych. Do tego SMS-y i MMS-y za darmo i bez żadnego limitu (w Smart M/L/XL). Facebookowi maniacy z taryfami Smart L i Smart XL nie muszą się już obawiać odcięcia od swojego newsfeeda i rozmów ze znajomymi, ponieważ dla ich taryf korzystanie z aplikacji Facebook i Facebook Messenger nie zlicza się do miesięcznego zużycia paczki danych.

Heyah na abonament to także kwintesencja wolności i niezależności - w każdej chwili można zrezygnować z umowy, która automatycznie przedłuża się na kolejne 30 dni. Korzystasz tak długo, jak chcesz!

Nowa oferta Heyah wchodzi 6 lipca i będzie dostępna zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.

[Łukasz Szewczyk]