Google od lat pozwala nam śledzić poczynania Św. Mikołaja wraz z narzędziem Santa Tracker. Nie inaczej będzie w tym roku. Narzędzie doczekało się odświeżenia. W nowej wersji Santa Tracker odmieniono wioskę Mikołaja oraz wprowadzono nową zawartość w postaci ilustracji i gier (w tym z odrzutowymi elfami, spadającymi kulkami czy rakietowymi saniami), aktualizacje Android Wear i możliwość śledzenia podróży Mikołaja na urządzeniach z funkcją Android TV.
Dla przykładu, wprowadzono możliwość kolorowania ozdób, a w tym czasie można dowiedzieć się o różnych organizacjach charytatywnych. Inną nowością jest możliwość ubrania elfów, które wyruszą w podróż w celu rozdawania prezentów.

Zabawa jest przednia i Google Santa Tracker na pewno warto dać szansę. W tym celu musicie udać się pod adres www: https://santatracker.google.com/?hl=pl i następnie zapoznajcie się z nową zawartością oferowaną przez Google.

Oczywiście, sama strona to nie wszystko. Narzędziu Santa Tracker towarzyszy także aplikacja na urządzenia z systemem Google. Aplikacja dostępna jest w Sklepie Play za darmo i działa z urządzeniami z Androidem 4.0.3 lub nowszym.