Main Header Alloyfps Pl

HyperX Alloy FPS to zwarta, przenośna konstrukcja i minimalistyczna forma. Solidna stalowa rama klawiatury zapewni stabliność i wytrzymałość a odłączany przewód mini USB w oplocie niweluje ryzyko uszkodzenia, zarówno samego przewodu jak i portu w trakcie przenoszenia. Dodatkowo do klawiatury dołączone będzie poręczne etui sygnowane logiem HyperX.

Dzięki kompaktowemu układowi klawiszy doskonale nadaje się do grania w gry FPS i pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku. Dla zapewnienia wysokiej precyzji i niezawodności klawiaturę wyposażono w przełączniki mechaniczne Cherry MX, które wykorzystują pionierską technologię Cherry Gold Crosspoint. Jest to wiodące rozwiązanie w na rynku klawiatur mechanicznych, zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane w Niemczech. Złote styki samoczyszczące gwarantują odporność na kurz i brud, a klawisze wyposażone wyposażone są w sprężyny ze stopów metali odpornych na nacisk. Gwarancja na klawisze to 50 milionów wciśnięć na przełącznik bez obniżenia jakości i wydłużenia czasu reakcji!

Hyperx Alloyfps Hx Kb1 Na Rk L Hr

Klawiatura HyperX Alloy FPS posiada wygodny port USB, którym naładujesz telefon. Tryb gry zapobiega przypadkowym przerwom w grze poprzez blokadę klawisza Windows oraz aktywuje pełne funkcje Anti-Ghosting i N-key rollover, które pozwalają na wciśnięcie nawet wszystkich klawiszy jednocześnie z zachowaniem ich funkcjonalności. Podświetlane na czerwono klawisze pozwolą uzyskać dynamiczne efekty świetlne dzięki sześciu programowanym trybom LED a w zestawie z klawiaturą otrzymamy kolorowe nakładki o specjalnej strukturze powierzchni.

Klawiatury dostępne będą w trzech wersjach, które różnić się mają przede wszystkim rodzajem zastosowanych przełączników: Cherry MX Blue, Brown oraz RED. Premiera już 6 lutego, sugerowana cena detaliczna to 129,99 Euro.

Hyperx Alloyfps Hx Kb1 Na Accessories Hr