Od poniedziałku (13 lipca 2015 roku) przedsiębiorcy posiadający łącza stacjonarne mogą skorzystać z Internetu mobilnego w T-Mobile na specjalnych warunkach bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości. Dodatkowo otrzymają za złotówkę numer stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami.

T-Mobile Polska dzięki rozbudowanej infrastrukturze i doskonałym parametrom swojej sieci może zaproponować użytkownikom Internetu stacjonarnego alternatywę w postaci Internetu mobilnego bez ograniczeń. Przedsiębiorcy w nowej ofercie T-Mobile będą korzystali z nieograniczonego pakietu danych oraz najszybszej transmisji danych w danej technologii, a to wszystko w cenie 59 złotych netto miesięcznie w umowie na 24 miesiące. W przypadku umowy na 30 lub 36 miesięcy odpowiednio przez 6 lub nawet 12 miesięcy abonament będzie wynosił tylko 1 złoty netto.

Ponadto przedsiębiorcy otrzymają jeszcze numer stacjonarny, który pozwoli im na nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz numery komórkowe w sieci T-Mobile w abonamencie za jedyne złotówkę miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymają w pakiecie doskonałe routery bezprzewodowe LTE: Huawei B593 lub Huawei E5180 w opłacie na start za jedynie 9 złotych brutto. Te urządzenia doskonale sprawdzą się w każdym biurze. Mogą obsłużyć poprzez połączenie Wi-Fi nawet 32 niezależnych urządzeń oraz dodatkowych 4 poprzez połączenie LAN. Dzięki portom USB pozwalają na podłączenie peryferyjnych urządzeń niezbędnych w każdym biurze np. drukarki czy skanera.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile i aby z niej skorzystać wystarczy pokazać aktualny rachunek lub obowiązującą umowę na Internet stacjonarny od innego dostawcy. Oczywiście dla klientów T-Mobile oferta jest dostępna taniej w SuperZestawie i pakiet Nielimitowanego Internetu mobilnego i numeru stacjonarnego kosztuje zaledwie 50 złotych netto.

[Łukasz Szewczyk]