Komórkowa sieć Play wprowadza zmiany w swojej ofercie Play Online. Fioletowy operator zdecydował się zakończyć promocję Darmowy Internet LTE na 30 dni.

Od 21 stycznia 2015 roku komórkowa sieć Play, w starej taryfie Play Online na Kartę 4G LTE, wyłączyła usługę dodatkową Darmowy Internet LTE na 30 dni. "Klienci, którzy uruchomili usługę Darmowy Internet LTE przed dzisiejszą datą będą ja mieli aktywną do końca okresu jej obowiązywania zgodnie z regulaminem" - zapewnia Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.

Gruszka przypomina także, że w grudniu 2014 roku sieć Play wprowadziła nowy standard w Internecie na kartę, udostępniając ofertę, w ramach której użytkownik może aktywować usługę Internet bez limitu na 30 dni za 45 zł. Co ważne, usługa daje możliwość nielimitowanej transmisji danych nie tylko w ramach zasięgu LTE, ale również HSPA+.

Klienci, którzy mają zgromadzone środki na starej taryfie Play Online na Kartę 4G LTE, mogą przenieść się na nową ofertę Play Internet na Kartę poprzez wysłanie kodu *163*11# lub w Play24. "Wszystkie środki zostaną przeniesione na nową taryfę, w której są większe bonusy za doładowania i nowe usługi nielimitowanego Internetu w tym Internet bez limitu" - dodaje rzecznik Play.

[Łukasz Szewczyk]