LG Electronics wraz z początkiem sezonu jesiennego rozpoczyna wyjątkową akcję. Od początku września do każdego zakupionego telewizora LG Ultra HD z linii UB980, UB950, UB850 oraz UC970 LG dodaje przenośny dysk twardy z filmami 4K.

Filmy fabularne znajdujące się na dysku, zostały profesjonalnie przeskalowane do jakości 4K tak, aby widz mógł odtworzyć i poczuć jakość obrazu UHD w domowym salonie. Pełnię możliwości telewizora Ultra HD można doświadczyć, oglądając natomiast film dokumentalny wyprodukowany w całości przy użyciu sprzętu 4K. Wierne odwzorowanie szczegółów na matrycy 4K oraz szeroka paleta kolorów dzięki panelowi IPS, sprawiają, że filmy wyglądaj tak, jak chcieli tego ich twórcy.

Na pojemnym dysku (0,5 TB) znajdziemy filmowy hit ze stajni Marvel'a - "Wolverine" w jakości 4K- wraz z dwoma innymi przebojami światowego kina. Całość dopełnia film dokumentalny nakręcony przy użyciu kamer 4K. Aby otrzymać ten prezent wystarczy zarejestrować zakupiony model na stronie www.lgfilmy4k.pl.

Telewizory Ultra HD od LG, które biorą udział w promocji, zostały wyposażone w innowacyjny system webOS z nowym interfejsem użytkownika, który ułatwia korzystanie z funkcjonalności Smart TV. Platforma webOS została nagrodzona za wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika przez prestiżowe Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA).

[Łukasz Szewczyk]