Firm LG aby ułatwić proces naprawy i dostosować go do Twoich potrzeb uruchomiła usługę LG Express przeznaczoną do napraw telefonów komórkowych, tabletów, monitorów lub napędów HDD/DVD. Zamów usługę bezpośrednio na stronie internetowej, a kurier odbierze Twój sprzęt już w następnym dniu roboczym, kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Czym jest LG Express ?

LG Express, to usługa przeznaczona dla Klientów LG ceniących swój czas oraz wygodę. Aby oddać sprzęt do serwisu wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej, a kurier odbierze go już w następnym dniu roboczym! LG Express jest usługą bezpłatną dla napraw gwarancyjnych. W przypadku napraw pogwarancyjnych i odpłatnych, opłata za transport wliczona jest w koszty usługi.

Produkty objęte usługą LG Express:
  • Telefony komórkowe
  • Tablety
  • Monitory komputerowe
  • Napędy optyczne oraz dyski twarde

Uwaga: W celu skorzystania z usługi serwisowej dla innych produktów niż wymienione powyżej, przejdź do strony planowania naprawy lub skontaktuj się bezpośrednio z najbliższym Punktem Serwisowym LG w Twojej okolicy. Zapraszamy również do odwiedzenia Centrum Serwisowego LG przy ulicy Marynarskiej 21 w Warszawie!

Jak skorzystać z usługi LG Express