W ślad za premierą Xbox One, do oferty zestawów z konsolami marki Xbox dołączają specjalne pakiety Xbox 360, które będą dostępne w sprzedaży w okresie świątecznym 2014.

W ofercie dostępny będzie zestaw zawierający konsolę Xbox 360 wyposażoną w dysk twardy o pojemności 500GB, bezprzewodowy kontroler, najnowszą edycję najpopularniejszej gry piłkarskiej świata - FIFA 15 - oraz miesięczny dostęp do abonamentu Gold w usłudze Xbox Live, oferującej możliwość gry wieloosobowej w sieci oraz zniżki i specjalne oferty na zakup gier cyfrowych w Sklepie Xbox.

Dedykowane zestawy przygotowano także z myślą o graczach poszukujących aktywnej rozrywki przy konsoli. Zestawy z sensorem Kinect, pozwalającym na sterowanie grami przy użyciu całego ciała, będą zawierać konsolę Xbox 360 w wersjach z dyskiem twardym o pojemności 4GB lub 500GB, bezprzewodowy kontroler oraz 3 gry w pakiecie: Kinect Adventures i Kinect Sports, wykorzystujące sterowanie ciałem z sensorem Kinect, oraz grę wyścigową Forza Horizon, jak również miesięczny dostęp do abonamentu Gold w usłudze Xbox Live.

[Łukasz Szewczyk]