Na polski rynek wkracza nowy smartfon Kazam Q4.5, który charakteryzuje się obsługą dwóch kart SIM, systemem operacyjnym Android 4.2.2, wyświetlaczem z IPS oraz czterordzeniowym procesorem.

Model KAZAM Q4.5 to urządzenie wpasowujące się w modny ostatnio trend modeli premium mini o zaawansowanych parametrach. Urządzenie wyposażono w platformę Google Android w wersji Jelly Beam 4.2.2, wydajny procesor 4-rdzeniowy 1.3GHz, szybką pamięć RAM 1GB i wyświetlacz z technologią IPS.

Jak każdy smartfon z rodziny KAZAM, także Q4.5 jest wyposażony w jednoczesną obsługę dwóch kart SIM. Jest to rozwiązanie dla osób, które mają oddzielny numer służbowy i prywatny. Dodatkowo aparat główny 8MPix z Autofocusem i funkcją HDR plus 2Mpix aparat przedni, pozwalają uwiecznić ważne momenty z życia w pamięci urządzenia jak i na swobodne prowadzenie wideokonferencji.

Nowy model smartfona wyróżnia się wydajną, wyjmowaną baterią o pojemności 1800mAh i zastosowaniu procesora firmy Mediatek, który charakteryzuje się niskim poborem energii nawet podczas pracy z maksymalną wydajnością. Cena: 679zł

[Łukasz Szewczyk]