19 września 2014 roku o godzinie 3:00 nad ranem czasu polskiego, NVIDIA we współpracy z branżą gier PC, rozpoczęła bezprecedensowe 24-godzinne wydarzenie, GAME24. Celem tej imprezy było uczczenie tego, co kocha większość użytkowników pecetów, a mianowicie gry komputerowe.
Fani gier komputerowych spotkali się na imprezach zorganizowanych na całym świecie, a relacja z nich była transmitowana na żywo. Kamera odwiedziła m.in. Los Angeles, Szanghaj, Sztokholm i Londyn. 24 godziny rozrywki było wypełnione treściami dostępnymi na wyłączność, wywiadami z twórcami gier, zapowiedziami nowych gier, konkursami i innymi atrakcjami m.in.

Dobowy maraton organizowany przez "zielonych" z Kalifornii zakończył się nieoczekiwanym zwycięstwem Cloud9. W finale C9 wygrało z Team Tinker stosunkiem 3-1 i 7000$, czyli główna nagroda turnieju powędrowała właśnie do nich. TT musiało zadowolić się 4000$, natomiast EG i Alliance zgarnęli po 2000$.

Gracze Cloud 9 mogą dodać kolejny tytuł do swojej kolekcji i pierwsze duże trofeum w nowym składzie z Adrianem "Fata" Trinksem. Tym razem triumfują w 24-godzinnym maratonie pokonując amerykańskie Evil Geniuses i europejskie TT stosunkiem 3-1 (Bo5). Team Tinker awansowało do finału po zażartym pojedynku ze szwedzkim Alliance, który ostatecznie zakończył się wynikiem 3-2 dla TT.

Pierwszym meczem turnieju, było spotkanie pomiędzy EG i C9. Amerykanie zdołali wygrać tylko jedną partię oddając przeciwnikowi trzy kolejne. Strategia szybkiego pushu okazała się nadzwyczaj skuteczna i pozwoliła Cloud9 na niemal gładkie wejście do finału. W kolejnym zestawieniu spotkały się drużyny: Alliance i Team Tinker. Można tu było zobaczyć liczne pojedynki całych drużyn, wiele powrotów do gry i prób szybkiego podbicia starożytnego. Po bardzo emocjonującym piątym meczu drużyna TT zagwarantowała sobie udział w wielkim finale. W nim zaś, Tinker zdominowało pierwszą grę, jednak później show należało już do C9. Po mądrym drafcie i realizacji taktycznych założeń trzy kolejne mecze wpadły na konto Cloud9, które tym samym wygrało cały turniej.