Orange Polska wprowadza do sprzedaży nowy smartfon pod własnym logo. Urządzenie opracowano i wyprodukowano z myślą zarówno doświadczonych użytkowników smartfonów jak i tych, którzy dopiero zamierzają z nich skorzystać.

Orange Reyo jest pierwszym po długiej przerwie smartfonem wyprodukowanym na wyłączność Orange. Nowoczesny design urządzenia oraz wysokie parametry techniczne powodują, że może być urządzeniem najchętniej wybieranym przez klientów. Oparty jest na systemie Android 4,2. obsługuje transmisje HSDPA+, posiada duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, aparat 5 Mpx, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 1GB pamięci RAM.

Smartfon wyróżnia się specjalnymi aplikacjami stworzonymi specjalnie dla Orange: Orange Assistant, która w przystępny sposób pokazuje i uczy posługiwania się tym telefonem oraz Orange Gesture, która umożliwia przypisanie gestu/symbolu do wybranej funkcjonalności.

Orange Reyo dostępny jest w ofertach "Smart Plan Multi, Smart Plan Halo" oraz "Przenieś numer do Orange" przy umowie na 24 miesiące oraz w ofertach "Smart Plan Mix" przy umowie na 24 miesiące.

Orange Reyo został stworzony we współpracy z ZTE na wyłączność Orange Polska, spełnia najwyższe standardy i oczekiwania. Daje początek serii nowoczesnych urządzeń pod marką Orange.

[Łukasz Szewczyk]