Dysk HDD / SDD / przenośny15,90%
Kartę graficzną14,70%
Procesor9,10%
Inny sprzęt8,60%
Laptop / Ultrabook5,60%
Monitor komputerowy5,30%
Tablet4,60%
Pamięć RAM4,10%
Płytę główną4,10%
Myszkę / Klawiaturę3,80%
Obudowę / Zasilacz3,80%
Słuchawki / Mikrofon3,50%
Aparat fotograficzny3,30%
Chłodzenie do komputera3,30%
Konsolę do gier2,80%
Telewizor2,80%
Głośniki1,50%
Czytnik e-book1,00%
Drukarkę / Skaner1,00%
Nagrywarkę / napęd optyczny0,50%
Nawigację samochodową0,50%
Kamerę internetową0,30%
Na początku lipca zapytaliśmy Was jakie produkty zamierzacie kupić w Sklepie ProLine w najbliższym czasie. Ankieta była dostępna na Głównej stronie Sklepu ProLine.pl. A pozostałe ankiety zawsze są dostępne na stronie: Wyniki Ankiet

Benchmark WykresDziś przyszedł czas na małe podsumowanie.

Wasze sugestie zaowocują zwiększeniem asortymentu w preferowanych przez Was kategoriach. A już dziś zapraszamy do zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zobacz także do kategorii Bestsellery, która generowana jest na podstawie autentycznej sprzedaży naszych produktów.

Przygotowaliśmy także dla Was zestawienie Najlepiej ocenianych produktów posortowanych wg. średniej ocen, a dokładniej mówiąc wg. indeksu obliczanego jako średnia ocen i ilości komentarzy.

Narzędzie było dostępne już od dłuższego czasu ale teraz doczekało się ulepszonej, wygodniejszej wersji. Pokazuje ono TOP10 lub TOP20 najlepiej ocenianych produktów wśród całej oferty. Ale dodatkowo można sprawdzić najlepiej oceniane produkty w danej kategorii. Jest to narzędzie, które może dać Wam duża wskazówkę, który produkt jest najlepszy.

Kolejnym narzędziem pozwalającym wybrać najlepsze komponenty do Twojego zestawu komputerowego jest specjalne zestawienie Najpopularniejszych Podzespołów wśród zestawów komputerowych, kreowanych przez naszych klientów i czytelników w Bibliotece konfiguracji zestawów Komputerowych. Dzięki podziałowi na platformy AMD i Intel możesz dokładnie przyjrzeć się różnicą w doborze najbardziej optymalnych podzespołów!

Zapraszamy od korzystania i przysyłania sugestii do ewentualnych zmian i ulepszeń na adres: Andrzej Mazur @ ProLine.pl