Sieć UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza do oferty nowe pakiety promocyjne, dzięki którym klienci mogą otrzymać jedną z usług - telewizję cyfrową UPC lub Internet przez pół roku za darmo.

W ramach nowej promocji, nowi klienci UPC Polska mają okazję, by przez sześć miesięcy korzystać z usług, za jedną z nich nie płacąc ani grosza. Klient wybiera co najmniej dwie usługi, w tym pakiet telewizji Select Extra HD i internet o szybkości 60 Mb/s. Przez pierwsze 6 miesięcy umowy, podpisywanej na 24 miesiące, jedna z tych usług jest za darmo, koszt drugiej to 70 zł. Dodatkowo klient może dokupić internet o szybkości 120 Mb/s, pakiet telewizyjny Max, nagrywarkę w usłudze telewizyjnej lub pakiet minut. Koszt każdej z nich to 15 zł i doliczany jest on od pierwszego miesiąca.

Pakiet Select Extra HD to 127 kanałów, natomiast pakiet Max Extra HD to aż 167 kanałów w cyfrowej jakości.

Po okresie promocji koszt pakietu składającego się z usługi internetu 60 Mb/s i telewizji Select Extra HD wyniesie 119 zł plus cena wybranych przez klienta usług dodatkowych, takich jak internet o szybkości 120 Mb/s, pakiet telewizyjny Max, nagrywarka lub pakiet minut.

Klienci UPC mogą też w każdej chwili skorzystać z opcji dokupienia kanałów premium, takich jak pakiet Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox i eXtra. Telewizja cyfrowa to także usługa UPC na żądanie z biblioteką ponad 5 tys., programów, w tym niemal 1000 filmów. Połowa z programów dostępna jest za darmo.

[Łukasz Szewczyk]