Wcześniejsze plotki zakładały debiut aktualizacji Threshold 2 na dzień 2 listopada. Jak dziś dobrze wiemy, nic takiego nie nastąpiło. Pytanie więc: kiedy możemy spodziewać się tego uaktualnienia dla Windows 10?

Jest bardzo możliwe, że w najbliższy Patch Tuesday, a więc drugi wtorek miesiąca, który Microsoft upodobał sobie jako dzień aktualizowania własnego oprogramowania. Ten dzień wypada 10 listopada i właśnie taką datę przekazał jeden z inżynierów oprogramowania Microsoftu, który został zapytany o dodanie wsparcia dla Cortany w Indiach. Pracownik stwierdził, że nastąpi to wraz z listopadową aktualizacją, a ta pojawi się w najbliższy Patch Tuesday.

Jak dobrze wiemy, Cortana dla Indii znajduje się w poglądowych kompilacjach Windows 10 Pro Insider Preview. Uczestnicy programu Windows Insider już od kilku miesięcy testują funkcje i nowości, które mają pojawić się dużej aktualizacji znanej nam pod nazwą Threshold 2.

Threshold 2 wniesie w Windows 10 naprawdę wiele nowości i udoskonaleń, w tym dla przeglądarki Edge. Po Threshold 2 nadejdzie czas dla projektu Redstone, który ma wnieść na pokład Windows 10 kolejne nowości. Oczywiście, te najpierw znowu zostaną przetestowane w pierwszej kolejności przez Insiderów.