Internetowy gigant gra razem z XXI Przystankiem Woodstock. Podczas festiwalu Google będzie promowało muzyczną platformę Google Play Music, z usług której będzie można korzystać bezpłatnie przez okres 60 dni.

Teraz dzięki Google można darmowy dostęp do Google Music aż przez 60 dni. Google Play Music to platforma złożona ze sklepu z albumami i pojedynczymi utworami oraz biblioteki, umożliwiającej zapisanie swojej prywatnej muzycznej kolekcji.

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby mieszkające w Polsce, które w okresie od 20 lipca 2015 roku do 20 sierpnia 2015 roku uzyskają adres oferty z oficjalnej strony Przystanku Woodstock, z mediów społecznościowych, ulotek, plakatów lub innych źródeł informacji dostępnych na terenie Przystanku Woodstock 2015. Jednocześnie w momencie realizowania oferty: nie są obecnymi subskrybentami Muzyki Google Play; nie subskrybowały Muzyki Google Play w ciągu ostatnich 12 miesięcy; oraz nie korzystały z okresu próbnego Muzyki Google Play w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Oferta jest dostępna do północy 30 września 2015 roku.

[Łukasz Szewczyk]