Komórkowa sieć Orange dla użytkowników ofert Orange na kartę przygotowała wakacyjną niespodziankę w postaci taniego, mobilnego pakietu internetowego 6GB w komórce na dwa miesiące.

Pakiet internetowy 6GB na wakacje to nowa promocja dostępna od piątku (28 czerwca 2013 roku) dla klientów ofert na kartę Orange. Dzięki niej będą oni mogli swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni.

Z Pakietu internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.

Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Pakiet nie wyklucza się z Roczną Ważnością Konta. To jest po prostu pakiet-killer - zapewnia Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Aby aktywować usługę wystarczy:
  1. wysłać SMS o treści START pod numer 260
  2. Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl, Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 lub kontaktując się z Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.
  3. Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin.

Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, wystarczy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260.

Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia 2013 roku.

[Łukasz Szewczyk]