Wiadomość o śmierci rynku kryptowalut mogła być mocno przesadzona i przedwczesna. Bitcoin i Ethereum ponownie wspięły się w górę po brutalnym spadku sprzed zaledwie kilku tygodni. Bitcoin odbija się od dna i zmierza pod kwotę 40 000 dolarów za sztukę.

W ciągu ostatniego tygodnia cena Bitcoina wzrosła o około 25%, Ethereum natomiast o blisko 26%. Ruch ten wynika z wiadomości z zeszłego tygodnia, jako że Amazon rozważał akceptację Bitcoina jako metody płatności za zakupy w swojej witrynie sklepowej. Amazon zobowiązał się również do opracowania strategii cyfrowej waluty i blockchain, oraz mapy drogowej produktu do integracji kryptowalut w ramach swoich usług.

Btcv

Może to oznaczać, że użytkownicy szukający najlepszych kart graficznych najnowszej generacji prawdopodobnie mogą wystudzić swoje oczekiwania dotyczące spadających cen. Rosnące ceny kryptowalut oznaczają lepszy zwrot z inwestycji dla górników nadal trzymających swoje karty i prawdopodobnie wyższy popyt na karty graficzne (poza wersjami LHR) w sprzedaży detalicznej lub na rynkach używanych.