Ferguson FBOX 2 to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zamienić swój telewizor w Smart TV za pomocą niewielkich rozmiarów urządzenia.

Dzięki XBMC Media Center, streamowanie dowolnych treści bezpośrednio od dostawcy, dostęp do wysokiej jakości filmów z ekranu głównego FBOX'a (dzięki preinstalowanym aplikacjom TVN Player i Filmbox Live) czy przeglądarka internetowa współpracująca ze stronami wykorzystującymi technologię Flash.

Ferguson FBOX 2 podłączony do telewizora w salonie pozwoli na długie godziny surfowania po sieci, a to wszystko na wyciągnięcie ręki. Przeglądarka internetowa FBOX'a współpracuje ze stronami wykorzystującymi technologię Flash.

W zestawie znajdziemy również wygodnego w użyciu, żyroskopowego pilota, przydającego się zwłaszcza podczas grania na dużym ekranie TV. Mało tego sprzęt jest kompatybilny z niemal każdym urządzeniem, z którego będziemy chcieli odtworzyć nasze filmy, muzykę czy zdjęcia.

Ferguson nie zapomina także o bardziej wymagających użytkownikach. Pod intuicyjnym interfejsem kryje się pełnoprawny Android 4.4. Dzięki temu bez problemu można uruchomić serwer WWW czy przekształcić FBOXa w NASa.

Sugerowana cena detaliczna: 329 pln