MAGIX - najpopularniejsze oprogramowanie do edycji audio i wideo w najniższych cenach!

Ponad 13 milionów użytkowników na całym świecie, ponad 1000 nagród i wyróżnień, najpopularniejsze oprogramowanie do edycji filmów i muzyki stworzone z myślą zarówno o osobach rozpoczynających swoją przygodę z montażem, jak i o zaawansowanych użytkownikach poszukujących profesjonalnych funkcji.

Magix Video easy HD


Idealny program dla osób rozpoczynających swoją przygodę z montażem wideo: dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika, dużym przyciskom, wielu funkcjom i licznym asystentom, przekształcisz swoje nagrania w dziecinnie prosty i szybki sposób w imponujące filmy na DVD.

Magix Video Easy 5 Hd Pl

MAGIX Video deluxe 2014


Dostarcza wszystko, co niezbędne do tworzenia zapierających dech w piersiach filmów: obsługę wszystkich standardowych kamer, doskonałe narzędzia do montażu, pomoc przy poszczególnych procesach edycji wideo i wiele innych funkcji.

Magix Video Deluxe 2014

MAGIX Video deluxe 2014 Plus


Najbardziej rozbudowana wersja oprogramowania do edycji wideo oferuje wiele dodatkowych funkcji, więcej ścieżek, kompleksową korekcję kolorów, szablony filmowe i profesjonalne udźwiękowienie.

Magix Video Deluxe 2014 Plus

MAGIX Music Maker 2014


Zawiera ponad 3000 dźwięków i pętli - wszystkie profesjonalnie przygotowane i zmiksowane. W krótkim czasie stworzysz swój własny utwór muzyczny: po prostu połącz wybrane elementy dźwiękowe, dodaj efekty studyjne lub wgraj instrumenty.

Magix Music Maker 2014

MAGIX Ratuj Swoje Kasety Wideo! 7 - Bestseller!!!


Nagrania znajdujące się na kasetach wideo, narażone są na liczne niebezpieczeństwa! Dzięki pakietowi MAGIX Ratuj Swoje Kasety Wideo! 7, składającemu się z oprogramowania MAGIX Video easy oraz konwertera USB i złącza SCART, szybko i łatwo zabezpieczysz swoje najpiękniejsze wspomnienia na płycie DVD.

Magix Ratuj Swoje Kasety Wideo 7