Dla poszukujących cichych rozwiązań w swoim komputerze, firma ENERMAX przygotowała swoją najnowszą propozycję w postaci bezgłośnego zasilacza DIGIFANLESS 550W.

Zasilacz będzie oferował modułowe okablowanie oraz bardzo wysoką sprawność to na dodatek został pozbawiony wentylatora, co ma zapewnić jego bezgłośną pracę. Enermax Digifanless 550W wydaje się być bardzo ciekawym urządzeniem, które wyposażone jest w radiatory do odprowadzenia ciepła i liczne otwory w obudowie. Oczywiście całość jest monitorowana programowo i w razie wzrostu temperatur nastąpi przerwanie pracy.

Model o mocy 550W wyposażono w technologię ZDPMS (Zero Delay Power Monitor System), która cyfrowo monitoruje i reguluje ma nasze zapotrzebowanie na prąd, na przykład podczas zabaw OC. Prócz tego dostaniemy 93% efektywność potwierdzoną certyfikatem 80 PLUS Platinum, modularne zarządzanie okablowaniem, Intelowski standard 2013 ErP Lot 6 oraz japońskie kondensatory elektrolityczne 105°C.

W skład jego kabli wchodzi jedno złącze ATX12V 20+4 pin, pojedyncze EPS12V 4+4 pin, cztery PCI-E 6+2 pin, osiem złącz SATA, cztery MOLEX, jedno FDD i jedno wyjście diagnostyczne ZDPMS. Wymiary całej konstrukcji wynoszą 175 x 150 x 86 mm.

Jednostka o wymiarach 175 x 150 x 86 mm trafi do sprzedaży w marcu i będzie kosztowała około 200 Euro. Produkt posiada 5-letnią gwarancję.