Jeszcze w czerwcu 2015 roku komórkowa sieć Play planuje wprowadzić zmiany w ofercie Formuła Rodzina, która charakteryzacje się jednym abonamentem za kilka kart SIM dla całej rodziny.

Jakie zmiany planuje operator? W najwyższej opcji taryfowej Formuła Rodzina 154,99 pojawi się opcja z 30 dniami darmowego roamingu.

Dodatkowo każda osoba, która samodzielnie przystąpi do oferty Formuła Rodzina, bez względu na taryfę, będzie mogła z niej korzystać przez 8 miesięcy za darmo, co da jej czas na zebranie całej Rodziny.

Zmienią się także ilości miesięcy z darmowym abonamentem dla członków rodziny. W opcji najtańszej Formuła Rodzina 74,99 będą to dwa miesiące, w opcji średniej Formuła Rodzina 114,99 4 miesiące, w najwyższej 6 miesięcy.

Zmiany dotyczyć będą także pakietów internetowych. W nowej ofercie przez 6 miesięcy użytkownicy będą mogli korzystać z nielimitowanego internetu, po tym okresie będą obowiązywały pakiety 5 GB (w najtańszym abonamencie) i 15 GB (w średnim abonamencie). Użytkownicy najdroższej taryfy będą mogli korzystać z nielimitowanego internetu przez cały okres kontraktu

Na chwilę obecną sieć Play nie zdradza konkretnej daty wprowadzenia zmian. Wiadomo jedynie, że nowa oferta na rynku pojawi się jeszcze w czerwcu 2015 roku.

[Łukasz Szewczyk]