Samsung SL-M2825ND to laserowa drukarka monochromatyczna, drukująca w rozdzielczości 4800 x 600 dpi, z prędkością 28 str/min. Drukarka podłączana jest do komputera za pomocą złącza USB 2.0. Komunikuje się tez za pomocą złącza LAN.


Niezależnie od tego, jak wysokie są twoje wymagania w zakresie drukowania, drukarka Samsung Xpress M2825ND zapewnia doskonałe rezultaty - w krótkim czasie. Oszczędzaj czas, drukując dokumenty zawierające dużo treści z prędkością do 28 stron na minutę dzięki procesorowi 600 MHz i pamięci 128 MB. Z kolei rdzeń Cortex-A5 sprawia, że drukarka ta jest nawet o 25,6% szybsza niż wcześniejsze modele, co czyni ją jednym z najszybszych urządzeń w swojej klasie. A to oznacza, że możesz pracować szybciej, elastyczniej i wydajniej.

Teraz imponujące wydruki w profesjonalnej jakości są dostępne dla wszystkich. Drukarka Samsung Xpress M2825ND drukuje wyraźne obrazy, gwarantując doskonałe rezultaty. Rozdzielczość 4800 x 600 dpi oraz technologia Rendering Engine for Clean Page (ReCP) umożliwiają uzyskanie wysokich parametrów pracy i doskonałej jakości przy niewielkich wymiarach urządzenia. Dodatkowo funkcje poprawiające jakość wydruku wzbogacają drukowane obrazy o lepiej widoczne szczegóły, a także zapewniają wyrazistość tekstu.