Wraz z premierą nowej serii produktów na 2016 roku, firma Silverstone zaprezentowała bardzo ciekawe, niebieskie wersje kolorystyczne kilku ciekawych produktów. Na szczególną uwagę zasługuje czarno-niebieska obudowa RAVEN X, świetna podkładka pod myszkę RVP01 (tak, niebiesko-czarna), oraz mega wydajne chłodzenie procesora ARGON AR07.

Silverstone Raven X RVX01 (SST-RVX01BA-W) Black Blue Window
Silverstone Raven X RVX01 (SST-RVX01BA-W) Black Blue Window

Seria obudów Silverstone RAVEN X nie tylko zawiera w sobie nie tylko esencję najlepszych pomysłów RAVEN, przejawiającą się w obróceniu wnętrza komputera o 90 stopni, ale też wiele rozwiązań stworzonych dla entuzjastów poszukujących bardziej ekscytujących projektów w cenie entry-level. Silverstone Raven X SST-RVX01BA-W to model charakteryzujący się czarnym kolorem z niebieskimi akcentami oraz oknem po prawej stronie obudowy.Podkładka pod mysz Silverstone Raven RVP01 (SST-RVP01)
Podkładka pod mysz Silverstone Raven RVP01 (SST-RVP01)

Silverstone Raven RVP01 to ekstra-duża podkładka w formacie XXL przeznaczona dla graczy. Wykonana jest z gumowego spodu, zapewniającego jej stabilność i wodoodporność. Górna strona wykonana jest z materiału. Dla wzmocnienia całości - krawędź jest obszyta. Podkładka ma wymiary 850 x 300 x 3 mm.Silverstone Argon AR07 (SST-AR07)
Silverstone Argon AR07 (SST-AR07)

Układy chłodzące procesor Silverstone z serii Argon są projektowane tak, aby zapewnić najlepszą wydajność chłodzenia w atrakcyjnej cenie. Model AR07 wyposażony został w trzy miedziane rurki cieplne o grubości 8mm zgodne z metodą bezpośredniego kontaktu (HDC).