Jeśli przymierzacie się do zakupu PlayStation 4 i jesteście fanami Gwiezdnych wojen, to może warto się wstrzymać. Już w listopadzie do sprzedaży trafi konsola PS4 Star Wars Edition.
W trakcie D23 Expo Sony zapowiedziało specjalną wersję konsoli PlayStation 4 - Star Wars Edition. Urządzenie prezentuje się naprawdę świetnie. Sama konsola jest w czarnym kolorze i ma na obudowie wizerunek Dartha Vadera. Jest to urządzenie z serii CUH-1200 z dyskiem twardym o pojemności 500 GB.

Wraz z konsolą otrzymamy bezprzewodowy pad do gier DUALSHOCK 4, który również inspirowany jest Darthem Vaderem. W zestawie nie zabraknie również gier, w tym przede wszystkim Star Wars Battlefront Deluxe Edition oraz Disney Infinity 3.0 Edition. Znajdziemy tu także kupon, który pozwoli pobrać następujące tytuły: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter oraz Star Wars Bounty Hunter. Są to gry, które po raz pierwszy będzie można uruchomić na PS4. Poniżej możecie obejrzeć oficjalne wideo poświęcone PlayStation 4 Star Wars Edition.

Niestety, jeśli już zaglądacie do portfela, to na razie musicie się wstrzymać. Limitowana wersja PlayStation 4 Star Wars Edition trafi do sprzedaży dopiero 17 listopada tego roku. Cena urządzenia nie jest znana, ale jak nietrudno się domyślić, tanio nie będzie.