Komórkowa sieć Heyah wprowadza do swojej oferty nowe promocje, w ramach których rozmowy głosowe z rodziną lub znajomymi na Ukrainie kosztują już od 28 groszy za minutę.

Heyah od lat oferuje swoim użytkownikom niskie stawki połączeń na Ukrainę. To sprawia, że jest chętnie i często wybieraną ofertą wśród obywateli Ukrainy przebywających w Polsce. Teraz operator wprowadza dwie nowe usługi skierowane dla klientów dzwoniących na Ukrainę:

• Pakiet 20 minut na Ukrainę za 9 zł na 30 dni, dzięki któremu można dzwonić za 0,45 zł/min do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych na Ukrainę. Usługę można włączyć ekspresowym kodem *100*872# lub wysyłając SMS o treści TAK na bezpłatny numer 566. Aktywacja promocji jest bezpłatna.

• Wybrane numery na Ukrainę, dzięki którym można rozmawiać z trzema wybranymi numerami sieci komórkowej Kyivstar i numerami stacjonarnymi za 0,28 zł/min. Koszt usługi to 2 zł na 30 dni. Usługę można aktywować bezpłatnie przy pomocy ekspresowego kodu *100*873*00380 i 9-cio cyfrowy numer# ustawiając tym samym pierwszy wybrany numer w usłudze. Kolejne numery w usłudze są aktywowane osobnymi zgłoszeniami, przy użyciu ekspresowego kodu *100*873*00380 i 9-cio cyfrowy numer#. Ustawienie pierwszych 3 numerów w ramach usługi jest bezpłatne. Każda kolejna zmiana wybranego numeru to koszt 1 zł. Oferta Wybrane numery na Ukrainę dotyczy połączeń z numerami komórkowymi w sieci Kyivstar oraz z numerami stacjonarnymi.

Obie Usługi są dostępne dla użytkowników wszystkich taryf Heyah na kartę: Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa.

W ramach promocji Tańsze Połączenia Międzynarodowe użytkownikom beż żadnej aktywacji i dodatkowych opłat, oferowane są niskie stawki za połączenia na Ukrainę:
  • 0,55 zł/min z numerami komórkowymi
  • 0,45 zł/min z numerami stacjonarnymi
Wszystkie połączenia na Ukrainę naliczane są za każde rozpoczęte 60 sekund.

[Łukasz Szewczyk]