TP-LINK Archer C20i to nowe urządzenie firmy TP-LINK - wydajny router w szybkim standardzie 802.11ac. Archer C20i sprawdzi się jako centrum zarządzania siecią zarówno w domu jak i małej firmie, zapewni szybki i bezproblemowy dostęp do Internetu.

Router jednocześnie rozgłasza dwie sieci bezprzewodowe pracujące w dwóch różnych pasmach - 2,4 GHz oraz 5 GHz. Rozwiązanie takie gwarantuje nie tylko elastyczność - wygodna opcja zarządzaniem ruchem w sieci, ale również wysoką wydajność. Łączna przepustowość w obu częstotliwościach wynosi 733 Mb/s, co pozwala na swobodne korzystanie z internetu w domu lub biurze. Dodatkowym atutem C20i są trzy wydajne, wbudowane anteny, które gwarantują stabilny i szybki dostęp do sieci bezprzewodowej na dużym obszarze. Router wyposażony jest w port USB 2.0 służący do podłączenia i udostępnienia w sieci lokalnej zewnętrznej pamięci masowej lub drukarki. Użytkownicy Archera C20i mogą także skorzystać z funkcji serwerów druku, mediów oraz FTP. Funkcja Guest Network pozwala z kolei na utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej. Router TP-LINK obsługuje także standard IPv6.

Router Archer C20i dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto 159 zł. Objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.