Kategorie produktów

 

Serwery NAS akcesoria, oprogramowanie

Układ:       Wyłącz dynamiczne ładowanie stronDynamiczne ładowanie stron  Pokaż tylko towary dostępneDostępne  Włącz bestselleryBestsellery  
   ProducentGrupuj wg. PRODUCENTA, sortuj wg. Ceny StanSortuj: Stan Magazynowy CenaSortuj: Cena detaliczna - Brutto
Producent: Asustor
Asustor AS-250W, 250W Flex Power Supply,Asustor AS-250W, 250W Flex Power Supply, zasilacz do AS6204RS / AS6508T / AS6510T / AS6504RSNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru499,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-250W, 250W Flex Power Supply,  zasilacz do AS6204RS / AS6508T / AS6510T / AS6504RS.
Asustor AS-250W-R, 250W Redundant  PowerAsustor AS-250W-R, 250W Redundant Power Supply Unit, zasilacz do AS6504RDNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru799,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-250W-R, 250W Redundant  Power Supply Unit, zasilacz do AS6504RD.
Asustor AS-350W-A, 350W  Flex Power SuppAsustor AS-350W-A, 350W Flex Power Supply, zasilacz do AS7110TNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru699,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-350W-A, 350W  Flex Power Supply, zasilacz do AS7110T.
Asustor AS-350W-R, 350W Redundant Power Asustor AS-350W-R, 350W Redundant Power Supply Unit, zasilacz do AS6512RDNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru999,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-350W-R, 350W Redundant Power Supply Unit, zasilacz do AS6512RD.
Asustor AS-550W, 550W Redundant Power SuAsustor AS-550W, 550W Redundant Power Supply Unit, zasilacz do AS7112RDX/AS7116RDXNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru1299,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-550W, 550W Redundant Power Supply Unit, zasilacz do AS7112RDX/AS7116RDX.
Asustor AS-65W, 65W Power Adpater, zasilAsustor AS-65W, 65W Power Adpater, zasilacz do AS1102T / AS3302T / AS4002T / AS5202T / AS6302T / AS6602TNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru299,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-65W, 65W Power Adpater, zasilacz do AS1102T / AS3302T /  AS4002T / AS5202T / AS6302T / AS6602T.
Asustor AS-90W, 90W Power Adpater, zasilAsustor AS-90W, 90W Power Adpater, zasilacz do AS1104T / AS3304T / AS4004T / AS5304T / AS6004U / AS6404T / AS6604TNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru349,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-90W, 90W Power Adpater, zasilacz do AS1104T  / AS3304T / AS4004T / AS5304T / AS6004U / AS6404T / AS6604T.
Asustor AS-U2.5G, USB3.2 Gen 1 type-c toAsustor AS-U2.5G, USB3.2 Gen 1 type-c to 2.5GBASE-T AdapterNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu199,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-U2.5G, USB3.2 Gen 1 type-c to 2.5GBASE-T Adapter.
Asustor AS-U2.5G2, USB3.2 Gen 1 type-c tAsustor AS-U2.5G2, USB3.2 Gen 1 type-c to 2.5GBASE-T Adapter (with USB-C to A Adapter)NowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h299,00Dodaj do Koszyka: 
Asustor AS-U2.5G2, USB3.2 Gen 1 type-c to 2.5GBASE-T Adapter (with USB-C  to A Adapter).
Dwuportowa karta sieciowa Asustor AS-S10Dwuportowa karta sieciowa Asustor AS-S10G, 2x 10GBase SFP+ Direct Attach, PCIe x8, AS6504RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7010T/AS7012RD/AS7012RDXNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h1599,00Dodaj do Koszyka: 
Dwuportowa karta sieciowa Asustor AS-S10G, 2x 10GBase SFP+ Direct Attach, PCIe x8, AS6504RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7010T/AS7012RD/AS7012RDX.
Dwuportowa karta sieciowa Asustor AS-S10Dwuportowa karta sieciowa Asustor AS-S10G, 2x 10GBase SFP+ Direct Attach, PCIe x8, AS6504RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7010T/AS7012RD/AS7012RDXCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h1599,00Dodaj do Koszyka: 
Dwuportowa karta sieciowa Asustor AS-S10G, 2x 10GBase SFP+ Direct Attach, PCIe x8, AS6504RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7010T/AS7012RD/AS7012RDX.
Jednoportowa karta sieciowa Asustor AS-TJednoportowa karta sieciowa Asustor AS-T10G, 10GBase-T (RJ45) PCI-E, AS6504RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7012RD/AS7012RDXNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h649,00Dodaj do Koszyka: 
Jednoportowa karta sieciowa Asustor AS-T10G, 10GBase-T (RJ45) PCI-E, AS6504RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7012RD/AS7012RDX.
Jednoportowa karta sieciowa Asustor AS-TJednoportowa karta sieciowa Asustor AS-T10G2, 10GBase-T (RJ45) PCI-E, AS6504RD/AS6504RS/AS6512RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7012RD/AS7012RDXNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h699,00Dodaj do Koszyka: 
Jednoportowa karta sieciowa Asustor AS-T10G2, 10GBase-T (RJ45) PCI-E, AS6504RD/AS6504RS/AS6512RD/AS7112RDX/AS7116RDX/AS7012RD/AS7012RDX.
Kieszeń Asustor, 92T11-00001 AS-Tray, 2,Kieszeń Asustor, 92T11-00001 AS-Tray, 2,5-3,5'' HDD, czarna, AS61 Series / AS6302TNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h129,00Dodaj do Koszyka: 
Kieszeń Asustor, 92T11-00001 AS-Tray, 2,5-3,5'' HDD, czarna, AS61 Series / AS6302T.
Kieszeń Asustor, 92T11-00002 AS-TraylockKieszeń Asustor, 92T11-00002 AS-Traylock, 2,5-3,5'' HDD, czarna z zamkiem, AS62 / AS6404T / AS6004U / AS65 / AS66 / AS70 / AS71 SeriesNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość149,00Dodaj do Koszyka: 
Kieszeń Asustor, 92T11-00002 AS-Traylock, 2,5-3,5'' HDD, czarna z zamkiem, AS62 / AS6404T / AS6004U / AS65 / AS66 / AS70 / AS71 Series.
Kieszeń Asustor, 92T11-00003 AS4-Tray, 2Kieszeń Asustor, 92T11-00003 AS4-Tray, 2,5-3,5'' HDD, czarna, AS33 / AS40 / AS52/ AS53 SeriesNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość99,00Dodaj do Koszyka: 
Kieszeń Asustor, 92T11-00003 AS4-Tray, 2,5-3,5'' HDD, czarna,  AS33 / AS40 / AS52/ AS53 Series.
Licencja monitoringowa Asustor, AS-SCL01Licencja monitoringowa Asustor, AS-SCL01,1xKamera IPCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu189,00Dodaj do Koszyka: 
Licencja monitoringowa Asustor, AS-SCL01,1xKamera IP.
Licencja monitoringowa Asustor, AS-SCL04Licencja monitoringowa Asustor, AS-SCL04, 4xKamera IPCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu599,00Dodaj do Koszyka: 
Licencja monitoringowa Asustor, AS-SCL04, 4xKamera IP.
Pilot Asustor AS-RC10.Pilot Asustor AS-RC10Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Duża ilość39,00Dodaj do Koszyka: 
Pilot Asustor AS-RC10.
Pilot Asustor AS-RC13.Pilot Asustor AS-RC13NowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Duża ilość129,00Dodaj do Koszyka: 
Pilot Asustor AS-RC13.
Zestaw szyn teleskopowych Asustor, RACK Zestaw szyn teleskopowych Asustor, RACK 19", 1U/2U,Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość149,00Dodaj do Koszyka: 
Zestaw szyn teleskopowych Asustor, RACK 19", 1U/2U,.
Producent: QNAP
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m dEXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAPNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość139,00Dodaj do Koszyka: 
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAP.
Extralink SFP+ 10G,  Moduł SFP+  10Gbps,Extralink SFP+ 10G, Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, DOM, do QNAPNowość i OkazjaCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu149,00Dodaj do Koszyka: 
Extralink SFP+ 10G,  Moduł SFP+  10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, DOM, do QNAP.
Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS.Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NASCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h264,00Dodaj do Koszyka: 
Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS.
Mellanox/Qnap MFM1T02A-SR SFP+ Optical MMellanox/Qnap MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SRCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h599,00Dodaj do Koszyka: 
Mellanox/Qnap MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SR.
Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm 20kmCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h629,00Dodaj do Koszyka: 
Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm 20km.
Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 3Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAPNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h199,00Dodaj do Koszyka: 
Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP.
Qnap - BBU-A02-2900MAH zapasowy zasilaczQnap - BBU-A02-2900MAH zapasowy zasilacz sieciowyNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h629,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap - BBU-A02-2900MAH zapasowy zasilacz sieciowy.
QNAP - rozszerzenie gwarancji do lat 5.QNAP - rozszerzenie gwarancji do lat 5NowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu1829,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - rozszerzenie gwarancji do lat 5.
Qnap - Szkolenie 1h -zdalnie.Qnap - Szkolenie 1h -zdalnieNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu615,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap - Szkolenie 1h -zdalnie.
QNAP - Szyny RAIL- A03-57.QNAP - Szyny RAIL- A03-57Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h799,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL- A03-57.
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-47QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471UCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu349,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471U.
Qnap CAB-DAC15M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxQnap CAB-DAC15M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5MNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC15M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5M.
Qnap CAB-DAC15M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twQnap CAB-DAC15M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 1,5M, S/N and FW updateNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h329,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC15M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 1,5M, S/N and FW update.
Qnap CAB-DAC30M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxQnap CAB-DAC30M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0MNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h459,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC30M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M.
Qnap CAB-DAC30M-SFP28-DEC01 SFP28 25GbE Qnap CAB-DAC30M-SFP28-DEC01 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0MNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC30M-SFP28-DEC01 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M.
Qnap CAB-DAC30M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twQnap CAB-DAC30M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW updateNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC30M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW update.
Qnap CAB-DAC50M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twQnap CAB-DAC50M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 5.0M, S/N and FW updateNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h459,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC50M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 5.0M, S/N and FW update.
Qnap CAB-TBT10M 1.0m Thunderbolt' 2 cablQnap CAB-TBT10M 1.0m Thunderbolt' 2 cableNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h249,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-TBT10M 1.0m Thunderbolt' 2 cable.
Qnap CAB-TBT20M 2.0m Thunderbolt' 2 cablQnap CAB-TBT20M 2.0m Thunderbolt' 2 cableNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h289,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-TBT20M 2.0m Thunderbolt' 2 cable.
Qnap CAB-U35G02MAC USB 3.0 5G 0.2m Type-Qnap CAB-U35G02MAC USB 3.0 5G 0.2m Type-A to Type-C cableNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h29,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-U35G02MAC USB 3.0 5G 0.2m Type-A to Type-C cable.
Qnap Care Pack 1 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 1 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu84,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 1 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 10 i więcej dysków HDD - Qnap Care Pack 10 i więcej dysków HDD - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu549,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 10 i więcej dysków HDD - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu99,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop)Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu150,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop).
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack)Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu209,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack).
Qnap Care Pack 5-6 dyskowe - rozszerzeniQnap Care Pack 5-6 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu250,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 5-6 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji do 5 lat (obudowa Rack)NowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu999,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji do 5 lat (obudowa Rack).
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop)Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu300,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop).
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack)Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu444,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack).
Qnap EPA NBD PACK na 24 miesiące.Qnap EPA NBD PACK na 24 miesiąceNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h220,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap EPA NBD PACK na 24 miesiące.
Qnap KAB-001 OceanKTV Audio Box,USB InteQnap KAB-001 OceanKTV Audio Box,USB Interface, 2 MIC IN, 2 RCA Out for Turbo NAS HDMI ModelNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu99,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap KAB-001 OceanKTV Audio Box,USB Interface, 2 MIC IN, 2 RCA Out for Turbo NAS HDMI Model.
Qnap LAN-10G2T-X550 karta sieciowa 2 x 1Qnap LAN-10G2T-X550 karta sieciowa 2 x 10GbE RJ-45NowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru1619,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap LAN-10G2T-X550 karta sieciowa 2 x 10GbE RJ-45.
Qnap LAN-40G2SF-MLX Dual-port 40GbE QSFPQnap LAN-40G2SF-MLX Dual-port 40GbE QSFP+ network expansion cardNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru2139,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap LAN-40G2SF-MLX Dual-port 40GbE QSFP+ network expansion card.
Qnap Mustang-F100-A10-R10 Karta akceleraQnap Mustang-F100-A10-R10 Karta akceleratora PCIe FPGA Arria 10 1150GX DDR4 2400 Hz 8 GB, PCIe Gen3 x8NowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h10339,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Mustang-F100-A10-R10 Karta akceleratora PCIe FPGA  Arria 10 1150GX DDR4 2400 Hz 8 GB,  PCIe Gen3 x8.
Qnap Mustang-V100-MX8-R10 Karta akceleraQnap Mustang-V100-MX8-R10 Karta akceleratora obliczania z 8 x Movidius Myriad X MA2485 VPU, PCIe Gen2 x4, RoHSNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h4647,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Mustang-V100-MX8-R10 Karta akceleratora obliczania z 8 x Movidius Myriad X MA2485 VPU, PCIe Gen2 x4, RoHS.
Qnap NBD Pack 4 HDD na 3 lata.Qnap NBD Pack 4 HDD na 3 lataCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu879,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap NBD Pack 4 HDD na 3 lata.
Qnap QDA-A2AR 3,5-calowy adapter 2x 2,5 Qnap QDA-A2AR 3,5-calowy adapter 2x 2,5 cala SATA SSDNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu349,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-A2AR 3,5-calowy adapter 2x 2,5 cala SATA SSD.
Qnap QDA-A2MAR 2,5-calowy adapter 2x M.2Qnap QDA-A2MAR 2,5-calowy adapter 2x M.2 SATA SSDNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu349,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-A2MAR 2,5-calowy adapter 2x M.2 SATA SSD.
Qnap QDA-SA-4PCS Adapter dysku SAS do SAQnap QDA-SA-4PCS Adapter dysku SAS do SATA 6 Gb/s przeznaczony do serwera Enterprise ZFS NASNowośćCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h1129,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-SA-4PCS Adapter dysku SAS do SATA 6 Gb/s przeznaczony do serwera Enterprise ZFS NAS.
123następna60120wszystkie na stronieProduktów w tej kategorii: 156
Nowości

· Lokalne stany magazynowe dostępne są po kliknięciu na ikonę stanu.
· Ceny uwzględniają rabat ok. 1%, naliczany w przypadku płatności Gotówką, Za pobraniem lub Przelewem.
· Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
· Cennik aktualizowany na bieżąco (on-line). Czas generowania strony: 0.025s.
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami