Palit Microsystems Ltd, wiodący w branży producent kart graficznych przedstawia najpotężniejszą kartę graficzną na świecie: Palit GeForce GTX TITAN Black, która cechuje się nie tylko najlepszymi właściwościami i użytą zaawansowaną technologią. GeForce GTX TITAN Black to elitarna karta dla graczy, którzy oczekują niezwykłej wydajności, nowatorskiego wykonania i przełomowych technologii.

GeForce GTX TITAN Black to arcydzieło w dziedzinie projektowania i inżynierii. Karta ewoluowała z wielokrotnie nagradzanej konstrukcji GTX TITAN i zapewnia o 10% większą wydajność, zachowując przy tym ekstremalnie niską temperaturę i niski poziom hałasu.

Aby zoptymalizować rewolucyjne funkcje karty GeForce GTX TITAN Black, Palit przedstawił najnowsze oprogramowanie "Thunder Master", które w pełni obsługuje technologię NVIDIA GPU Boost 2.0 - czyli inteligentne monitorowanie prędkości taktowania zegara tak, aby zapewnić bezpieczną pracę GPU podczas pracy pod pełnym obciążeniem. Oprogramowanie to oferuje nowe możliwości dostosowywania, w tym temperatury GPU, liczby klatek na sekundę, czy krzywej prędkości obrotowej wentylatora.

Palit GeForce GTX TITAN Black wykorzystuje architekturę NVIDIA Kepler, aby zapewnić niespotykany dotąd poziom mocy, wydajności i kontroli, zamknięty w doskonale wykonanym urządzeniu. Oznacza to, że możesz grać w najbardziej wymagające graficznie gry na najwyższych ustawieniach z pełną liczbą klatek na sekundę - każdy tytuł, za każdym razem.

Palit GeForce GTX TITAN Black jest pierwszym na świecie urządzeniem, które wykorzystuje moc superkomputerów i zaawansowanych technologii NVIDIA, aby zrewolucjonizować rozgrywkę na komputerach PC.