Firma ProLine to jeden z najlepiej rozpoznawanych sklepów internetowych w Polsce. Badania znajomości marki jak i liczne rankingi wskazuję że Sklep Komputerowy ProLine należy do liderów rynku IT i sprzedaży produktów komputerowych w tym sprzedaży wysyłkowej On-Line. Firma ProLine działa na rynku od 1993 roku, a sprzedaż internetową rozpoczęła już w 2002 roku.

Już w 1999 roku sklep ProLine prezentuje swoją ofertę w sieci internetowej w postaci cennika on-line, pod adresem www.proline.com.pl, a już w 2002 roku, jako jeden z pierwszych w Polsce, uruchamia sklep z prawdziwego zdarzenia z obsługą koszyka i profesjonalnymi opisami produktów. Od tego czasu Sklep Komputerowy ProLine plasuje się zawsze wśród najlepszych, otrzymując liczne wyróżnienia w różnorodnych rankingach na najlepszy sklep internetowy. W 2006 roku firma ProLine została uznana za Gazelę Biznesu w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.

ProLine zawsze wśród najlepszych

Magazyn InternetSklep internetowy ProLine zawsze plasuje się wśród najlepszych, otrzymując wyróżnienia w różnorodnych rankingach na najlepszy sklep internetowy.

Nasz sklep został uznany przez tygodnik Wprost oraz portal Money.pl za jeden z najlepszych. Czterokrotnie w latach: 2009, 2008, 2006 i 2005, sklasyfikowano nas w pierwszej dziesiątce branży "komputery i oprogramowanie".

Ceneo Zaufane Opinie Pierwsze miejsceW roku 2008 sklep ProLine stanął na podium w rankingu najlepszych sklepów internetowych, wyróżniony za dobry kontakt, najwyższą wśród branży komputerowej jakość i fachowość obsługi klienta. W roku 2012 sklep ProLine.pl również znalazł się w ścisłej czołówce w kategorii Świat komputerów i Gier uzyskując 50 punktów czyli tylko o jeden punkt mniej od zwycięzcy.

Rok 2013 to potwierdzenie pozycji lidera rynku IT - ProLine staje na najwyższym podium zwyciężając w kategorii Świat komputerów i gier.

Program Ochrony Kupujacych 154x183

Pewność zakupu

Razem z Ceneo dajemy gwarancję udanych zakupów, czyniąc je całkowicie bezpiecznym. Sklep Komputerowy ProLine jako jeden z pierwszych otrzymał Certyfikat POK, który wskazuje użytkownikom, w których sklepach bez obaw mogą dokonywać zakupów. Więcej informacji na stronie: ProLine.pl w Programie Ochrony Kupujących

POK to program ochrony kupujących, którego istotą jest wypłata rekompensaty dla klientów, którzy nie otrzymali zakupionego towaru bądź otrzymali towar niezgodny z zamówieniem. Program Ochrony Kupujących to narzędzie Ceneo, które ma za zadanie przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa w internetowych zakupach.

Pracownicy

PracownicyProLine to zespół utalentowanych, kompetentnych i przyjaznych pracowników, dzięki którym jest w stanie niezawodnie dostarczać najwyższej jakości sprzęt komputerowy.

Dzięki szerokiej wiedzy technicznej służymy Ci także w codziennych kłopotach ze sprzętem i oprogramowaniem.

Wiedza merytoryczna

Na naszych stronach przy każdym produkcie istnieje forum porad technicznych tworzone przez grono naszych klientów i sympatyków.

Opracowujemy artykuły techniczne pomagające naszym klientom i czytelnikom zrozumieć świat najnowszych technologii.

Na naszych stronach publikujemy także testy sprzętu komputerowego, wykonywane przez naszych pracowników ale także publikujemy najciekawsze recenzje znalezione w sieci.

Zasoby i narzędzia

Tworzymy także użyteczne katalogi do najważniejszych internetowych zasobów, niezbędnych w codziennej pracy z komputerem. Przydatne dla ludzi z branży IT i zainteresowanych rozwojem najnowszych technologii. Dzięki gromadzonym przez nas zasobom dowiesz się jak pozbyć się wirusów i pozostać bardziej bezpiecznym!

Znajdziemy tu także kanały RSS, zintegrowaną wyszukiwarkę, Newsletter ProLine codzienny, darmowy biuletyn informacyjny wysyłany prosto na skrzynkę E-mail.

Gazela Biznesu

W 2006 roku firma ProLine została uznana za Gazelę Biznesu 2005 w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw organizowanym przez dziennik "Puls Biznesu" oraz wywiadownię gospodarczą Coface Credit Poland.

ProLine została wyróżniona certyfikatem oraz statuetką podczas regionalnej Gali Gazel Biznesu, która odbyła się w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu.