Samsung Electronics Polska i serwis Player.pl, ogłosiły strategiczne partnerstwo skoncentrowane na dostarczaniu treści VoD. Usługa dostępna będzie dla użytkowników urządzeń mobilnych i Smart TV marki Samsung.

W ramach strategicznego partnerstwa użytkownicy urządzeń mobilnych i Smart TV firmy Samsung będą mieć dostęp do własnych produkcji Player.pl, seriali i programów znanych z oferty kanałów Grupy TVN, jak również produkcji zagranicznych, a także materiałów VoD dla dzieci.

- Ta współpraca jest działaniem długodystansowym. Wzmocni ona pozycję serwisu Player.pl jako lidera rynku usług OTT w Polsce. Cieszy nas szczególnie fakt, że miliony użytkowników urządzeń marki Samsung będą mogły cieszyć się doskonałą ofertą programową i najlepszymi w swojej kategorii usługami wideo na żądanie, jakie oferuje Player.pl - skomentował Christian Anting, członek zarządu TVN S.A. do spraw Digital i E-commerce

Podpisanie umowy odbyło się 6 października 2015 roku. Start komercyjny usługi, wraz ze specjalną ofertą przygotowaną dla użytkowników urządzeń mobilnych i Smart TV marki Samsung, zaplanowany jest w ciągu najbliższych tygodni.

[Łukasz Szewczyk]