INFORMACJA PRASOWA

Enermax prezentuje uderzającą obudowę E-ATX o nazwie Thormax Giant.

Gamingowa obudowa o wielkich możliwościach

Hamburg, 6 listopada 2014. Do linii produktów "Ahead of the Game" od firmy Enermax należą modele stworzone w celu osiągania najwyższej wydajności każdego gamingowego PC. Nowa obudowa Thormax Giant jest nowym flagowym produktem serii "Ahead of the Game". Jej energiczny wygląd nie jest jedynie zwykłą przechwałką. Nowa obudowa od Enermaxa posiada solidną konstrukcję o wysokiej jakości wykonania oraz sporo miejsca dla high-endowych podzespołów komputerowych.

Nieograniczona przestrzeń
Obudowa Thormax Giant o całkowitej pojemności 80 litrów zapewnia wiele miejsca dla najbardziej wydajnych gamingowych podzespołów: Do środka włożymy bezproblemowo nawet cztery karty graficzne, jak również płyty główne w standardzie E-ATX. Górna zatoka na dyski twarde może zostać wyjęta w celu zainstalowania kart graficznych o długości nawet 490 milimetrów, co zwiększa również przepływ powietrza przy pomocy przedniego wentylatora. W zależności od indywidualnych preferencji, obudowa umożliwia montaż nawet dwunastu dysków 2,5 / 3,5 cala oraz SSD. Dla najbardziej komfortowego montażu, producent udostępnił sporo miejsca dla przewodów za tacką płyty głównej oraz solidne mechanizmy montażowe.

? Zdjęcia produktu

Świetne chłodzenie
Spore siatkowane przestrzenie na górze oraz z przodu pozwala na osiągnięcie jak najlepszego przepływu powietrza. Wszystkie siatki stalowe są poza tym zabezpieczone filtrami przeciwkurzowymi. Thormax Giant jest dobrze przygotowany na ciche chłodzenie nawet najgorętszych podzespołów dzięki dwóm preinstalowanym 180 mm wentylatorom z boku i z przodu. Z tyłu można znaleźć kolejny wentylator: nowy Enerflo o średnicy 12 cm został zaprojektowany specjalnie dla obudów Enermaxa i korzysta z opatentowanych łożysk Twister (100.000 godzin MTBF). Obudowa posiada dodatkowe trzy sloty montażowe dla kolejnych 12 cm wentylatorów na górze które wyraźnie poprawiają odprowadzenie ciepła. Alternatywnie można zamontować dwa 140 mm wentylatory, jeden 180/200 mm wentylator lub chłodnicę o długości 240, 280 albo 360 mm. Na spodzie jest miejsce na dwa wentylatory 12 cm lub na chłodnicę 240 mm.

Wideo produktu ?

Nadzwyczajne akcesoria
Opatentowane oświetlenie LED dla dwóch 180 mm wentylatorów tworzy wspaniałe efekty wizualne i podświetla zamontowane podzespoły na niebiesko. Przycisk umieszczony na górze obudowy pozwala na wybranie jednego z czterech trybów oświetlenia - od tętniącego aż do migającego. Panel I/O umieszczony w górnej części umożliwia kontrolę obrotów maks. czterech wentylatorów, jak również daje dostęp do dwóch portów USB 3.0 oraz czterech USB 2.0. Thormax Giant został stworzony z myślą o graczach, więc nie mogło zabraknąć rozwiązań dedykowanych właśnie im: uchwyt magnetyczny pozwala utrzymać słuchawki w bezpiecznym miejscu bezpośrednio na obudowie.

Cena oraz dostępność
Obudowa Thormax Giant jest teraz dostępna w Europie w sugerowanej cenie detalicznej 149.90 Euro (z VAT).

Więcej informacji technicznych oraz zdjęcia produktu można znaleźć na stronie www.enermax.pl/thormax-giant.

W celu otrzymania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu:

Kontakt prasowy:Benjamin Schäfer
Marketing/PR Team Leader

ENERMAX Deutschland
Coolergiant Computers Handels GmbH

Billbrookdeich 32
22113 Hamburg

Telefon: +49-40-819957-23
Telefax: +49-40-819957-69
E-Mail: benjamin.schaefer@enermax.de
URL: www.enermax.pl

O Enermax:
Enermax Technology Corporation została założona na Tajwanie w 1990 roku. Jest producentem podzespołów PC, takich jak zasilacze, obudowy, systemy chłodzenia i akcesoria, o światowej renomie. Od prawie 20 lat odgrywa kluczową rolę jako innowator na rynku zasilaczy. Produkty Enermax-a są znane z nowoczesnej technologii, wysokiej jakości, doskonałej wydajności, unikalnego wzornictwa i niezrównanego bezpieczeństwa. Firma ma własne centrum badawczo-rozwojowe oraz dwie fabryki. Sześć filii i liczni partnerzy na całym świecie tworzą doskonałą sieć OEM/ODM i handlu detalicznego. Filia Enermax-a w Hamburgu koordynuje główne rynki europejskie.

Coolergiant Computers Handels GmbH • Billbrookdeich 32 • DE-22113 Hamburg •
CEO: Yen-Wen Su • Trade Reg. No.: HRB 87350 • VAT Reg. No.: DE813705542 • WEEE Reg. No.: DE12381606

Aby zrezygnować z prenumeraty newslettera prasowego proszę kliknij tu.