CRYORIG, innowator w dziedzinie komputerowych rozwiązań chłodzących nawiązał współpracę dystrybucyjną z czołowym polskim sprzedawcą i dystrybutorem części komputerowych i urządzeń peryferyjnych ProLine.pl. To nowe partnerstwo zapewni pełną dostępność produktów CRYORIG na rynku polskim. Linia produktów CRYORIG dostępna w ProLine zawierać będzie również nowo wydany schładzacz procesora o nazwie H5, którym producent chce podbić rynek głównego nurtu. Spowoduje to, że Polska jest jednym z pierwszych krajów, które otrzymają nowe CRYORIG H5.

ProLine
Zobacz teraz:
Chłodzenie procesora od Cryorig Wentylatory od Cryorig
ProLine

Na temat CRYORIG

Oficjalnie założona w 2013, CRYORIG jako firma jest nowym graczem w branży urządzeń peryferyjnych i rynku chłodzenia. Jednak firmę tworzą ludzie i w przypadku CRYORIG ma to decydujące znaczenie. Podstawowy zespół stanowią ludzie stojący za sukcesami takich marek jak Thermalright, Prolimatech and Phanteks. Są to ludzie oddaniu społeczności overclockerów i pasjonatów moddingu komputerowego z prawdziwą pasją i pragnieniem ciągłego dążenia do perfekcji. Dzięki ich doświadczeniu, dążeniu do innowacji i stałego przekraczania granic wydajności mamy przyjemność przedstawić Państwu nową markę w portfolio ProLine - CRYORIG. Zasadą przyświecającą CRYORIG jest łączeniem PRACY i PASJI w celu stosowania BADAŃ i INNOWACYJNYCH POMYSŁÓW by tworzyć najfajniejszy i najwydajniejszy SPRZĘT.
ProLine

Kilka słów o ProLine

ProLine jest niezależną firmą działającą na rynku światowym od 1993 roku. Głównym celem działania naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów, czego potwierdzeniem jest zajęcie 1-go miejsca w rankingu zaufanych opinii CENEO. Stałe dążenie do rozwoju, umożliwia ProLine lepszą obsługę klientów, efektywną dystrybucję produktów, technologii, informacji i usług. ProLine to także producent znanych z doskonałej jakości komputerów ZenPC i Cyclone, oferujących świetną wydajność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Teraz będą one również chłodzone przez produkty CRYORIG. Komputery ProLine to praktyczne zastosowania dla wszystkich segmentów rynku: przemysłowego, ubezpieczeniowego, bankowości, telekomunikacji, administracji, handlu, usług oraz dla użytkowników końcowych.
Proline