Seria zestawów komputerowa ZENPC powstała z myślą o wymagających użytkownikach komputerów. W komputerach ZENPC zastosowano podzespoły tylko renomowanych producentów, co daje gwarancję niezawodności i pozwala w pełni korzystać z multimedialnego oprogramowania bez żadnych obaw. Najlepsze konfiguracje oraz bardzo krótki termin realizacji zamówienia! Odkryj wysoką wydajność oraz niezawodność zestawów komputerowych ZENPC już dziś!

Zenpc


Komputery gamingowe ZENPC

  1. Idea konfiguracji ZENPC
  2. Tylko markowe i sprawdzone podzespoły
  3. Dlaczego warto wybrać gotowy zestaw komputerowy ZENPC
  4. Testy wydajnościowe CPU oraz GPU
  5. Wysoka jakość usługi oraz szybki czas realizacji zamówienia
  6. Gotowe zestawy gamingowe ZENPC
  7. Pytania i komentarze

Idea konfiguracji ZENPC

Gotowe komputery gamingowe serii ZENPC powstały z myślą o najbardziej wymagających graczach. Seria zestawów obejmuje gotowe komputery zarówno w niższych budżetach jak i również w tych wysokich, bo mam tutaj na uwadze, że nie każdy potrzebować będzie drogiej konfiguracji, a i też nie każdy może w dzisiejszych czasach pozwolić sobie na spory wydatek. Wszystkie zestawy zostały profesjonalnie skonfigurowane aby zapewnić jak najlepszą relację ceny z wydajnością oraz jakością. Jeżeli macie problem ze stworzeniem konfiguracji, nie znacie się za bardzo na sprzęcie IT, a szukacie gotowego zestawu komputerowego, którego przeznaczeniem mają być gry, to bez wątpienia seria ZEPNC jest dla Was!

Tylko markowe i sprawdzone podzespoły

Każdy komputer gamingowy ZENPC zbudowany został w oparciu tylko i wyłącznie na markowych, dobrych a często i najlepszych jakościowo podzespołach. Decydując się na zakup gotowego zestawu komputerowego ZENPC możecie być pewni, że podzespoły które znajdują się w każdej z konfiguracji są podzespołami całkowicie nowymi i objęte pełną gwarancją producenta. Przeglądając oferty gotowych zestawów komputerowych na pewno trafiliście na gotowe zestawy z allegro. Tutaj radzimy aby uważać na napotykane tam konfigurację, bo bardzo często takie gotowe zestawy z allegro są nieoptymalnie skonfigurowane oraz zdarza się, że przy ich budowie wykorzystywane czasami są części używane, niemarkowe podzespoły - które nie będą gwarantować nie tylko optymalnej wydajności ale i też mogą znaczącą wpływać na niestabilność oraz różnego rodzaje awarie sprzętu.

Dlaczego warto wybrać gotowy zestaw komputerowy ZENPC

Wszystkie gotowe komputery gamingowe ZENPC oferują najlepszy stosunek wydajności do wydanych pieniędzy. W zestawach ZENPC staraliśmy zachować się balans pomiędzy użytymi w konfiguracjach procesorami i kartami graficznymi. Unikaliśmy łączenia podzespołów w którym to, wydajność karty graficznej czy też procesora będzie blokowana przez siebie nawzajem. We wszystkich zestawach komputerowych ZENPC znajdują się wysoko taktowane pamięci operacyjne w trybie Dual Channel, szybkie i niezawodne dyski SSD M.2 na protokole NVMe, które to zapewnią bardzo szybką pracę każdego z zestawów. Wybór płyty głównej dla każdego zestawu uzależniony był też od jej ceny, ale pomimo tego, wszystkie zestawy ZENPC będziecie mogli rozbudować o wydajniejsze CPU - o ile zajdzie taka potrzeba. Wszystkie obudowy w serii komputerów gamingowych ZENPC oferują bardzo dobrą jakość względem swojej ceny oraz zapewniają bardzo dobry przepływ powietrza aby temperatury podzespołów były jak najniższe. Mało tego, nawet w podstawowych wersjach ZENPC BASE znajdziecie dodatkowe wydajne chłodzenia procesora. O stabilność i niezawodność każdego gotowego komputera ZENPC zadba zasilacz jednego z najlepszych producentów na rynku - Seasonic.

Testy wydajnościowe CPU oraz GPU

Tak jak już wspomnieliśmy wyżej, wszystkie konfiguracje ZENPC zostały profesjonalnie dobrane, w dużej mierze w oparciu o wiele testów wydajnościowych, które może spotykać w internecie. My sami również takie przeprowadzamy na naszym kanale YouTube i też w tym artykule kilka z nich dla Was przedstawimy. Procesor w dużej mierze będzie odpowiadać za wydajność naszego zestawu komputerowego w każdej z gier. Po pierwsze, procesor ten musi być racjonalnie dobrany patrząc na nasz budżet jaki możemy przeznaczyć na gotowy zestaw komputerowy. Różnice wydajności pomiędzy poszczególnymi procesorami zależeć będą od kilku czynników. Po pierwsze, optymalizacja gry - są gry, które kładą nacisk na pojedyncze wydajne rdzenie, ale są też i gry w których większa ilość rdzeni i wątków będzie robić znaczącą różnicę. Następnie wydajności naszej karty graficznej - w przypadku kiedy połączymy bardzo mocny procesor ze słabą kartą graficzną, napotkamy wąskie gardło, tzw. bottelneck ze strony układu graficznego - wydajność procesora będzie organiczna przez wydajność układu graficznego. Na koniec ustawienia graficzne oraz rozdzielczości - w przypadku w którym grać będziemy na najwyższych detalach graficznych, tym prędzej wydajność karty graficznej stanie się wąskim gardłem dla wydajności naszego procesora. Jeżeli będziemy grać w wyższych rozdzielczościach, to tutaj karta graficzna jeszcze szybciej będzie blokować wydajność procesora, gdyż im wyższa rozdzielczość, tym większe wykorzystanie układu graficznego, które w takim przypadku będzie dochodzić w zdecydowanej większości gier do 99-100%.
Sprawdźcie sami jak wyglądają różnice wydajności najczęściej wybieranych procesorów do gier - starcie Intel vs AMD

Jaką kartę graficzną wybrać?

W obecnych czasach nie ukrywajmy jest z tym spory problem patrząc zarówno na ceny jak i dostępność - przyczynę tego zjawiska pewnie każdy z Was już zna. Pomijając to, kartę graficzną najczęściej dobrać najwydajniejszą jaką będziemy w stanie kupić. W naszych testach Intel Core i5 12400F zapewnia odpowiednią wydajność nawet z układem RTX 3080 w rozdzielczości 1080p - tzn, w połączeniu takim, karta będzie pracować przy pełnym wykorzystaniu i nie będzie ograniczana wydajnością procesora. Jeżeli gramy w mniej wymagające gry, to też oczywiście nie musimy sięgać po najwydajniejsze układy GPU. Do gier typu CS:GO, Valorant, WoT, LoL spokojnie możemy postawić na kartę z niższej półki RX 6500 XT czy też RX 6600 bądź RTX 3050. Chcąc grać w wyższej rozdzielczości niż FullHD, powinniśmy stawiać na najbardziej wydajny układ graficzny, który jest w naszym zasięgu - często nawet kosztem procesora. Tak jak pisaliśmy wyżej, w wyższych rozdzielczościach to wydajność karty graficznej (nawet topowych układów) jest najczęściej wąskim gardłem.

Wysoka jakość usługi oraz szybki czas realizacji zamówienia

Komputery gamingowe ZEPNC są nie tylko znakomicie skonfigurowane pod względem specyfikacje ale i również profesjonalnie zmontowane przez naszych najlepszych montażystów z wieloletnim stażem. Do każdego z gotowych zestawów komputerowych ZENPC podchodzimy z najwyższą dbałością o detale i szczegóły. Zestawy ZEPNC są zmontowane i gotowe do działania. W przypadku wyboru zestawu ZENPC z systemem Windows 11 Home również nieodpłatnie taki system instalujemy. Wszystkie zestawy komputerowe ZENPC sprawdzane są pod kątem stabilności i poprawnego działania tuż po montażu. Zestawy gamingowe ZENPC objętą są 24 miesięczną gwarancją, ale nawet po upływie tego czasu, jeżeli dane podzespoły mają dłuższą gwarancję producenta, to oczywiście gwarancja ta nadal obowiązuje

Gotowe zestawy gamingowe ZENPC

Poniżej znajdziecie pełną ofertę gotowych zestawów komputerowych ZENPC. Jeżeli chcielibyście wprowadzić jakieś poprawki do wybranego przez Was gotowego zestawu ZENPC, typu: zmiana płyty głównej, obudowy, dysku SSD, to zapraszamy do kontaktu na pomoc@proline.pl (*zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy)
Zen1
Zen2
Zen3
Zen4
Zen5
Zen6
Zen7
Zen8
Zen9
Zen10
Zen11
Zen12
Zen13
Zen14
Zen17
Zen15
Zen16
Zen18
Zen19

Pytania i komentarze