Dyski Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD zapewniają dużą pojemność i najwyższe parametry na potrzeby entuzjastów gier i rozwiązań sprzętowych, którzy poszukują wyjątkowej wydajności do budowy i modernizacji komputerów. Wykorzystując najnowszy kontroler Gen 4x4 NVMe i pamięć 3D TLC NAND, dysk Kingston FURY Renegade SSD oferuje imponującą szybkość odczytu/zapisu do 7300/7000MB/s1 oraz wydajność do 1 000 000 IOPS1, dzięki czemu zapewnia niezwykłą stabilność i wyjątkowe wrażenia z gry. Zwiększ ogólną responsywność systemu, poczynając od czasu ładowania gier i aplikacji, a kończąc na transmisji strumieniowej i zapisie plików.

Dyski Kingston Fury Renegade 1
Kfury Renegade Ssd Etail Main Product Image 2000x2000a

Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Smukła obudowa formatu M.2 w połączeniu z niskoprofilowym aluminiowym radiatorem z powłoką grafenową jest optymalnie przystosowana do intensywnego użytkowania na płytach głównych komputerów stacjonarnych i laptopów do gier. Dysk Kingston FURY Renegade SSD doskonale współpracuje z wysokowydajnymi pamięciami z linii Kingston FURY Renegade, tworząc doskonałą konfigurację, który zapewni Ci przewagę w grze.

Dostępne wersje o pojemności od 500GB do 4TB2 oferują wystarczającą ilość miejsca na obszerną bibliotekę ulubionych gier i multimediów.

  • Niezwykła wydajność interfejsu PCIe Gen 4x4 NVMe
  • Niskoprofilowy aluminiowy radiator z powłoką grafenową
  • Smukła obudowa formatu M.2 2280
  • Duża pojemność - do 4TB2
Dyski Kingston Fury Renegade 2 Dyski Kingston Fury Renegade 3

Zobacz dyski Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD w ofercie ProLine.