Kingston jest z Tobą na każdym kroku. Producent, który jest z nami od wielu lat, który zawsze zapewnia bezkompromisowe i innowacyjne rozwiązania w swoich produktach. Odkryj szybkie i niezawodne dyski SSD M.2 na protokole NVMe i nie trać więcej czasu!
Przyśpiesz działanie swojego komputera stacjonarnego i laptopa za pomocą super szybkich i wydajnych dysków SSD marki Kingston. Zapewnij komfortowe użytkowanie sprzętu zarówno dla siebie jak i dla najbliższych. Wybierając dyski SSD marki Kingston odkryjesz na nowo wszystkie możliwości jakie niosą ze sobą najnowsze rozwiązania technologiczne, których głównym zadaniem jest ułatwienie nam życia na każdym kroku. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu firmy Kingston.

Kingston jest zawsze w ruchu, pomagając Ci odnaleźć drogę i poruszać się po świecie pełnym przygód

Kingston NV1

Dysk SSD M.2 oparty o najnowsze technologie jak PCI-e x4 trzeciej generacji i protokół NVMe, który oferuje szybkość odczytu na poziomie 2100 MB/s i zapisu 1700 MB/s. Idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domowych komputerach stacjonarnych, laptopach jak i również w biurach i stacjach roboczych. Dysk NV1 jest dostępny w wersjach o pojemności od 500GB do 2TB aby zapewniać wystarczająco dużo miejsca na aplikacje, dokumenty, zdjęcia, filmy i inne pliki.

Kingston KC2500

Kolejny, dla najbardziej wymagających użytkowników dysk SSD z katalogu marki Kingston - PCI-e x4, protokół NVMe, prędkość odczytu sięgająca 3500 MB/s i zapisu w zależności od pojemności dysku nawet do 2900MB/s. Bezkompromisowe rozwiązanie dla wszystkich osób, dla których każda sekunda życia jest cenna. Nie czekaj, nie trać czasu podczas rozrywki i podczas pracy. Dysk, który dotrzyma Ci kroku w najbardziej zaawansowanych zadaniach przy obróbce wideo i pracy na innych wielkich plikach. Dopasuj odpowiednią pojemność dysku do Twoich potrzeb wybierając model od pojemności 250GB aż po 2TB.