Premiera Cyberpunka 2077 zapowiedziana jest na 17 września,ale niektórzy fani już patrzą w przyszłość ciekawi nad czym CD Projekt Red planuje pracować. Na niedawnym spotkaniu Adam Kiciński, prezes grupy CD Projekt potwierdził, że po wydaniu Cyberpunk 2077 CDPR rozpocznie prace nad nowym zestawem gier w uniwersum Wiedźmina.
"Pracujemy już nad kolejną grą dla jednego gracza, tworząc jasną koncepcję, która czeka na dalszy rozwój". Chociaż prace nad grą już się rozpoczęły, wciąż jest na bardzo wczesnym etapie, gdyż Kiciński zauważa, że "nie chcemy się jeszcze do niej angażować. Rozpoczniemy pracę nad następną grą zaraz po Cyberpunku 2077. "
Ta "następna gra" miała nawiązywać do świata Wiedźmina, chociaż "nie będzie Wiedźmina 4", a prezes CDP wyraźnie powiedział, że "Wiedźmin jest trylogią". Mówiąc to, stwierdza "zawsze podkreślaliśmy, że chcemy tworzyć gry w świecie Wiedźmina, a umowa z panem Sapkowskim potwierdziła nasze prawa do tego". Porozumienie o którym mowa miało miejsce w grudniu zeszłego roku między CDPR a Andrzejem Sapkowskim i pozwala studiu kontynuować tworzenie gier z IP Wiedźmina.

Dalsze potwierdzenie, że następna gra osadzona zostanie we wszechświecie Wiedźmina zostało podane gdy Kiciński zauważył, że studio "ma dwa światy i chcemy tworzyć gry w tych dwóch światach. Dlatego wszystkie planowane gry to Wiedźmin lub Cyberpunk". Jest bardzo mało prawdopodobne aby studio kontynuowało grę niedługo wydanego Cyberpunka 2077, więc następna gra pochodząca z CDPR będzie grą Wiedźmin - choć to nie Wiedźmin 4.
Jednak przyjdzie zapewne czekać nam na nią jeszcze wiele lat.
Opracowanie tytułów RPG przez CD Projekt Red "zajmuje od czterech do pięciu lat" zwłaszcza, że aktualnie pracuje na nowym tytułem tylko niewielki zespół.
Chociaż historia Geralta została ładnie zamknięta w głównym wątku Wiedźminie 3 jak i jego rozszerzeniach, wciąż jest wiele do odkrycia w tym świecie i chociaż nie będzie Wiedźmina 4, być może otrzymamy grę z Ciri jako główną bohaterkę.