Firma Electronic Arts zapowiedziała grę Need for Speed, czyli kolejną odsłonę słynnej wyścigowej serii o tej samej nazwie. Tytuł zaoferować ma wszystkie najważniejsze elementy, za które fani niegdyś pokochali tę markę. Produkcja ukaże się jesienią bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC-tach.
Nowość ma celować w najbardziej lubiane przez fanów elementy, czyli wyścigi nocne, ogromne możliwości modyfikacji aut, autentyczny klimat ulicznej kultury samochodowej, ale również otwarty świat i wciągającą fabułę.

Za produkcję odpowiada Ghost Games (twórcy NFS: Rivals), a pomagać im będzie ekipa Speedhunters, co zapewniać ma duże przywiązanie do detali i autentyczności. Gra bazuje na tej samej wersji silnika Frostbite, co Star Wars: Battlefront i zadebiutuje na rynku jesienią na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Według przesłanej informacji prasowej, gra oferować ma najbardziej lubiane elementy serii, czyli: "ogromne możliwości modyfikacji, autentyczny klimat ulicznej kultury samochodowej, otwarty świat, nocne wyścigi i wciągającą fabułę".