Pakiet sterowników 444.12 WHQL umożliwia obsługę zgodnych z G-Sync niektórych telewizorów LG OLED z modeli 2019, w tym serii B9, C9 i E9. Zapewnia również wsparcie Need for Speed Heat, które wkrótce zostanie wydane, wraz z Borderlands 3.


Red Dead Redemption 2 wygląda wspaniale na PC, ale ta nowa wersja sterownika powinna tym bardziej pomóc. Według Nvidii, "przed wprowadzeniem nowego tytułu, nasz zespół pracuje do ostatniej chwili, aby dopilnować, aby każda poprawka wydajności i poprawka błędów zostały uwzględnione, aby zapewnić najlepszą rozgrywkę od pierwszego dnia".

Aktualizacja wynika również z niedawno ogłoszonego partnerstwa z LG, które wprowadziło obsługę kompatybilnych z G-Sync wyżej wymienionych telewizorów LG OLED. Oznacza to, że możesz teraz brać udział w wygodnej grze na kanapie, nie martwiąc się o tearing, stuttering lub synchronizację opóźnień wejściowych. Technologia obsługuje tylko siedem LG OLED do tej pory, ale jest to świetny początek dla graczy na PC, którzy nadal wolą siedzieć na kanapie niż cały czas przy biurku.

Dla wszystkich innych Nvidia zapewniła również poradnik, jak osiągnąć 60 klatek na sekundę i najlepsze wyniki w grze Red Dead Redemption 2. Zasadniczo, przy rozdzielczości 3840 x 2160 przy poziomie szczegółowości średnio-wysokim, potrzebujesz GeForce RTX 2080 Ti, podczas gdy przy rozdzielczości 2560 x 1440 przy wysokim poziomie szczegółowości dobrze jest wybrać RTX 2070 Super. Dla 1920x1080 zalecany jest RTX 2060. Oczywiście twój przebieg będzie się różnił, ale przy założeniu, że chcesz tego, co Nvidia uważa za "zalecaną" mieszankę dobrego wyglądu i szybkości działania.

W artykule Nvidii wskazano, że w Red Dead Redemption 2 istnieje prawie 40 różnych ustawień graficznych do poprawiania i dostosowywania, dzięki czemu będzie wiele sposobów na maksymalne wykorzystanie karty graficznej.

Poręczny przycisk "optymalizuj" za pośrednictwem GeForce Experience również powinien odciąć się od konfiguracji. Zakładając, że nie masz ochoty samodzielnie bawić się ustawieniami.

Więcej informacji o tym, jak najlepiej uruchomić Red Dead Redemption 2 za pomocą karty Nvidia, można znaleźć na stronie Nvidia.

Red Dead Redemption 2 jest teraz dostępny na PC za pośrednictwem launchera Rockstar i Epic Games Store. Wersja Steam zostanie wydana w grudniu.