Razer Project Valerie 3

Pamiętacie Projekt Valerie Razera i jego niefortunną kradzież z targów CES? Otóż jak zauważył jeden z redaktorów wccftech.com niemal bezcenne dla producenta prototypy dwóch laptopów rzekomo pojawiły się na chińskim portalu aukcyjnym Taobao w zadziwiająco atrakcyjnej cenie 150000 yuanów czyli w okolicy 90000 złotych. Kwota o tyle niska, że sprzedający je osobnik powinien poważnie zastanowić się nad oferowaną przez CEO Razera nagrodą 25000 dolarów za wiarygodną informację, która pomoże ustalić sprawcę i wyjść z propozycją zwrotu zguby (może nawet taki gest zostanie nieco hojniej nagrodzony?).

Oczywiście w sieci wkrótce pojawiły się kolejne modele prototypów tego cuda elektroniki mobilnej a wystawiający je "właściciele" zaczęli wyraźnie konkurować ze sobą również cenowo. Niestety żaden z wystawionych do tej pory modeli nie posiada aktualnego zdjęcia obecnego stanu produktu, a jedyne wiarygodne zdjęcie ostatniej osoby, która trzymała go w rękach znajdziecie poniżej ;)

Swoją drogą czy nie ciekawi Was jaki los faktycznie spotkał prototypy Razera i czy aby nie jest to dość oryginalny sposób na samonapędzającą się i wysoce skuteczną reklamę? Oczywiście nawet jeśli nie było to intencją producenta. Jakakolwiek nie będzie odpowiedź na to pytanie na pewno będziemy razem z całym światem IT śledzić dalsze losy Projektu Valerie.