Seria zestawów komputerowa ZENPC powstała z myślą o wymagających użytkownikach komputerów. W komputerach ZENPC zastosowano podzespoły tylko renomowanych producentów, co daje gwarancję niezawodności i pozwala w pełni korzystać z multimedialnego oprogramowania bez żadnych obaw. Odkryj wysoką wydajność oraz niezawodność zestawów komputerowych ZENPC już dziś!

Zenlogo2222

Poznaj całą serię nowych konfiguracji ZENPC

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowe gamingowe zestawy komputerowe z serii ZENPC. Wybierz zestaw komputerowy wyposażony w najnowszy system operacyjny Windows 11, który spełni Twoje oczekiwania. Ciesz się niesamowitymi doznaniami w grach, w pracy jak i podczas korzystania z multimedialnego oprogramowania. Okryj na nowo pojęcia wydajności, stabilności oraz niezawodności razem z ZENPC oraz Windows 11. Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego zestawu - po prostu skontaktuj się z nami!

Newbase1Newbase2Newmid1Newmid2Newmid3Newprime1Newprime2Newprime3

Wyjątkowe możliwości Windows 11

Odkryj ponad 100 wysokiej jakości gier na komputer dzięki PC Game Pass i aplikacji Xbox dla Windows. Przechwytuj, udostępniaj i steruj systemem za pomocą paska Xbox Game Bar. Jakikolwiek masz styl gry, rozgrywka jest lepsza z Xbox w systemie Windows 11. Graj w świetne gry w systemie Windows, takie jak Halo Infinite, Forza Horizon 5, Age of Empires IV i Microsoft Flight Simulator. Od najlepszych gier codziennych po tytuły nowej generacji na komputery osobiste

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy znajdziesz w pakiecie Office 2021

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook na Windows 11 i Windows 10. Jednorazowy zakup instalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w pracy.

Officelpms2

Windows 11 jest najlepszym systemem do gier komputerowych.

W pełni wykorzystaj swój gamingowy komputer i zagraj w ulubione gry oraz najnowsze hity osobiste. Windows 11 ma łatwe w użyciu narzędzia, które pomogą Ci zoptymalizować miejsce na ekranie i zmaksymalizować własną wydajność. Graj w najnowsze gry, których grafika do złudzenia przypomina rzeczywistość. Możesz grać tak, jak chcesz - system Windows 11 o to dba

Zrzut Ekranu 2022 02 08 102357

System Windows 11 ułatwi Ci codzienne czynności

Windows 11 ma łatwe w użyciu narzędzia, które pomogą Ci zoptymalizować miejsce na ekranie i zmaksymalizować własną wydajność. Dowiedz się więcej o poradach i sztuczkach związanych z systemem Windows 11.

Mspraca