Informacje archiwalne

Produkt o kodzie MZ-V8P2T0CW został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Dysk Samsung SSD 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2TB M.2 PCIe NVMe Gen4

Dodaj swoją ocenę | kod: MZ-V8P2T0CW

Opis Dysk Samsung SSD 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2TB M.2 PCIe NVMe Gen4

Dysk SSD Samsung 980 PRO Heatsink o pojemności 2TB na interfejsie PCIe NVMe Gen4 pod złącze M.2 to bez wątpienia jeden z najszybszych dostępnych dysków SSD na rynku. Oszałamiające prędkości odczytu i zapisu sekwencyjnego na poziomie 7000 MB/s - 5100 MB/s gwarantują bezkompromisową i najwyższą wydajność zarówno podczas grania w gry jak i również przy tworzeniu treści multimedialnych. Samsung 980 PRO Heatsink idealnie sprawdzi się w zestawach komputerowych jak i również w konsolach PS5. Wejdź na zupełnie nowy poziom wydajności, który dotąd był całkowicie poza zasięgiem domowych użytkowników. Wczytywanie, uruchamianie, zapisywanie nigdy nie było tak szybkie.
Najważniejsze cechy
  • Pojemność 2TB
  • Prędkości odczytu i zapisu sekwencyjnego do 7000 MB/s i 5100 MB/s
  • Interfejs PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 2.0
  • Samsung V-NAND 3-bit MLC
  • Idealny dysk dla użytkowników konsoli oraz PC


Samsung 980 Pro Heatsink 1tb

Dysk Samsung 980 PRO Heatsink 2TB

Pełna moc dysku PCIe 4.0 NVMe SSD 980 PRO pozwala jego użytkownikom osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności. Standard PCIe 4.0 zapewnia dwa razy szybszy transfer danych niż wersja PCIe 3.0, gwarantując jednocześnie pełną uniwersalność dzięki kompatybilności ze starszymi wersjami. Dodatkowy radiator jeszcze bardziej zwiększa szybkość pracy, wydajność energetyczną dysku oraz zapewnia lepszą kontrolę nad temperaturą pracy, by zmaksymalizować osiągi w grach. Dzięki opracowanemu przez firmę Samsung sterownikowi PCIe 4.0 SSD, dysk 980 PRO został zoptymalizowany pod kątem prędkości pracy. Oferuje rzeczywistą szybkość przesyłu danych na poziomie nawet 7 000 MB/s, co oznacza, że dwa razy szybszy niż dyski SSD PCIe 3.0 oraz 12,7 raza szybszy niż dyski SATA SSD. Model 980 PRO osiąga maksymalną wydajność przy współpracy ze sterownikiem PCIe 4.0 - jego parametry mogą różnić się przy zastosowaniu innych ustawień.

Samsung 980 Pro Heatsink 1tb

Inteligentne zarządzanie energią cieplną

Posiadający specjalną, niklową powłokę kontroler firmy Samsung w niezawodny sposób zarządza poziomem temperatury chipu NAND. Odprowadzająca ciepło naklejka zastosowana w modelu 980 PRO umożliwia odpowiednią kontrolę temperatury pracy. Radiator modelu 980 PRO wykorzystuje sprawdzoną w centrach danych SSD technologię odprowadzania ciepła, pozwalając na długotrwałą pracę z maksymalną wydajnością podczas grania na większości konsol i komputerów PC.

Samsung 980 Pro Heatsink 1tb

Zwycięska kombinacja

Miłośnicy gier, entuzjaści nowinek technologicznych i projektanci graficzni na pewno docenią skuteczne zarządzanie termiczne, wysoką wydajność w każdych warunkach, a także możliwość jej długotrwałego utrzymywania podczas realizacji wymagających zadań. Szybsze wczytywanie gier - więcej zabawy, mniej oczekiwania. Inteligentne rozwiązania z zakresu odprowadzania ciepła zmniejszają poziom rozpraszającego hałasu i odciążają wentylator, pozwalając graczom przenieść się do wirtualnego świata.

Wydajny dysk SSD w formacie M.2

Wyposażony w radiator dysk 980 PRO nie potrzebuje zbyt dużo miejsca - jego obudowa ma jedynie 8,6 mm grubości i jest kompatybilna z konsolą PlayStation5 oraz z laptopami i komputerami stacjonarnymi zgodnymi z normą PCI-SIG D8. Kompaktowa budowa i możliwość łatwego podłączenia dzięki formatowi M.2 sprawiają, że dysk może być elastycznie wykorzystywany przez projektantów budujących wysokowydajne systemy.

Samsung 980 Pro Heatsink 1tb

Oprogramowanie Samsung Magician

Odkryj pełną moc dysku 980 dzięki intuicyjnym w obsłudze, ale wysoce zaawansowanym narzędziom konfiguracyjnym dostępnym w ramach pakietu Samsung Magician. Monitoruj stan techniczny dysku, optymalizuj jego wydajność, chroń cenne dane i pobieraj ważne aktualizacje za pomocą oprogramowania Magician - dzięki temu będziesz mógł zawsze korzystać z pełni możliwości dysku SSD.

Światowy lider technologii pamięci Flash

Poznaj świat najwyższej wydajności i niezawodności, którą może zapewnić jedynie marka, która od 2003 roku jest liderem rynku pamięci USB. Firma Samsung wytwarza całość oprogramowania układowego i wszystkie komponenty, a w tym słynące na świecie układy DRAM i NAND samodzielnie, co zapewnia pełną integrację produktów, a więc jakość, której możesz zaufać.


Cechy produktu Dysk Samsung SSD 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2TB M.2 PCIe NVMe Gen4

Pojemność2000 GB
InterfejsM,2 NVME
Prędkość odczytu7000 MB/s
Pamięć Cache2000 MB
Prędkość zapisu5100 MB/s
Kod wielkości2280 (22 x 80)
Obsługa NVMeTak
Wparcie S.M.A.R.T.Tak
Wsparcie TRIMTak
Typ pamięciV-NAND 3-bit MLC
MBTF1500000 godzin
Waga30,5 g
Wymiary80 x 24 x 8,6 mm
SterownikSamsung Elpis Controller
SzyfrowanieAES 256-bit Encryption
Obsługa WWNNie
Tryb uśpieniaTak
Oprogramowanie zarządzająceMagician Software for SSD management
ProducentSamsung
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.