Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
13,00 zł
Cena detaliczna:
14,00 zł
Brak w magazynie wysyłkowym

Brak towaruBrak towaru

Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 10m czarny (PCU6-10CC-1000-BK)

Dodaj swoją ocenę | Producent: Lanberg | kod: PCU6-10CC-1000-BK | Ean: 5901969406955

Opis Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 10m czarny (PCU6-10CC-1000-BK)

Kabel sieciowy - niezbędny, gdy chcemy podłączyć dowolne urządzenie wyposażone w gniazdo RJ-45 do sieci. Kabel zakończony (zarobiony) wtykami RJ-45. W zależności od potrzeb może mieć długość od kilku centymetrów do kilkuset metrów. Dzięki kablom sieciowym możemy między innymi podłączyć do routera nasz komputer, dekoder, telewizor, konsolę, drukarkę czy cyfrową kamerę monitoringu. Umożliwiają także budowanie większej sieci poprzez połączenie ze sobą wielu routerów czy switchów i innych urządzeń sieciowych.
Najważniejsze cechy
  • Praca do 250Mhz
  • Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B
  • AWG 24 (8*7*0.2mm)
  • Budowa żyły: linka 7*0.2mm
  • Nadruk licznika długości co każdy metr kabla
  • Izolacja zewnętrzna PVC: 5.6mm
  • Izolacja HDPE żyły: 0.93mm
  • Patchcord kategorii 6 UTP (nieekranowany)
Za pomocą złączki sieciowej kable można ze sobą łączyć lub skrócić na odpowiednią długość dzięki zastosowaniu zaciskarki i odpowiednich wtyków RJ45. Dzięki zastosowaniu wielu kolorów kabli sieciowych w łatwy sposób można zidentyfikować podłączone urządzenie.

Firma Lanberg jest jednym z liderów wśród producentów urządzeń i akcesoriów sieciowych. Nabyte wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na dostarczanie klientom nowoczesnych, niezawodnych, przygotowanych pod rynek rozwiązań, ułatwiających efektywne prowadzenie i zarządzanie segmentem sieciowym.

Cechy produktu Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 10m czarny (PCU6-10CC-1000-BK)

RodzajKabel
KolorCzarny
Długość10 m
EkranowanieNie
ProducentLanberg
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)12,99równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)12,70równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-1 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-1 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 2M płaski (C1810GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 2M płaski (C1810GBK)10,982 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)15,-2 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Ugreen Przedłużacz Ethernet RJ45, Cat. 6, FTP, z metalową wtyczką 1m, (czarny)Ugreen Przedłużacz Ethernet RJ45, Cat. 6, FTP, z metalową wtyczką 1m, (czarny)11,-2 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet

Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.