Informacje archiwalne

Produkt o kodzie EP-TA800XBEGWW został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Samsung ładowarka sieciowa Super Fast Charge 3.0 Power Delivery USB Typ C 25W 3A czarna + przewód USB TYP-C 1m (EP-TA800XBEGWW)

Dodaj swoją ocenę | kod: EP-TA800XBEGWW

Opis Samsung ładowarka sieciowa Super Fast Charge 3.0 Power Delivery USB Typ C 25W 3A czarna + przewód USB TYP-C 1m (EP-TA800XBEGWW)

Ładowarka sieciowa z portem USB Typ C oferująca szybkie ładowanie w technologii Power Delivery. Pracuje z maksymalną mocą do 25 W i może być używana do zasilania smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń ładowanych przez port USB Typ C, .
Najważniejsze cechy
  • Wysokiej jakości materiały
  • Inteligentny chip
  • Kilka poziomów zabezpieczeń

Superszybkie ładowanie, aby nic Cię nie ominęło


Zapewnij swoim urządzeniom potężne ładowanie, na które zasługują. Oto ładowarka Samsung, która oferuje kompatybilnym urządzeniom superszybkie ładowanie nawet do 25 W. Aby osiągnąć optymalny efekt, należy korzystać z niej wraz z oryginalnym kablem zasilania Samsung typu C.

Ep Ta800xbegwwDoskonałe ładowanie za każdym razem


Ładowarka Samsung nie tylko w krótkim czasie dodaje mocy najszybciej ładującym się urządzeniom, lecz także doskonale współdziała z innymi modelami. W przypadku urządzeń kompatybilnych ze standardem PD 3.0 osiągniesz maks. 25 W, natomiast pozostałe będą się ładowały z maksymalną dedykowaną prędkością. Ładowarka dostępna jest w kolorze czarnym lub białym.

Ep Ta800xbegww 2

*Superszybkie ładowanie wymaga urządzeń kompatybilnych z USB PD 3.0 obsługujących ładowanie bezpośrednie. Urządzenia, które nie obsługują standardu USB PD 3.0 lub ładowania bezpośredniego, będą się ładowały wolniej. **Rzeczywista prędkość ładowania może się różnić w zależności od innych czynników i okoliczności.

Cechy produktu Samsung ładowarka sieciowa Super Fast Charge 3.0 Power Delivery USB Typ C 25W 3A czarna + przewód USB TYP-C 1m (EP-TA800XBEGWW)

WtyczkaUSB TYP C
Długość kabla1 m
Ilość gniazd USB1
Złącze zasilaniaSieciowe 230V
Funkcjesuper szybkie ładowanie max, 25W, PD 3,0 PPS max, 25W
Waga50 g
Wymiary47,4 x 78,1 x 26,2 mm
Napięcie wyjściowemax, przy normalnym ładowaniu 5V
Napięcie wyjściowe SFC9 V / PPS : 3,3-5,9 V or 3,3-11,0V
ProducentSamsung


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.